• Tutvustame uut Epicori ERP väljalasetMajanduskasv parema kuluhalduse ja suurema kliendirahulolu abil

 • Epicori uue põlvkonna ettevõtte ressursside planeerimise (ERP) paketiga aitame ettevõtetel muutuvat majandustsüklit ära kasutada. Epicori viimane väljalase pakub arvestatavaid võimalusi, mis keskenduvad kulude vähendamisele, protsesside edendamisele ning klienditoe parandamisele – peamised eesmärgid, mille abil saab saavutada äritegevuse taastumist ja kasvu. Tutvuge terve Epicori tarkvaralahenduste loendiga.

  Epicori järgmise põlvkonna ERP tarkvara on firmade jaoks kõikemuutev võimalus. Epicor on loodud vastama inimeste tööharjumustele, on töökindel, kuid paindlik. Epicor on ainus otsast lõpuni tarkvaralahendus, mis on loodud ettevõtete jaoks.

  Mis on Epicor ERP Tarkvara?


  Teie tööstuse jaoks loodud

  Praegu aitavad Epicor ERP lahendused Global 1000-sse kuuluvatel keskmise suurusega organisatsioonidel, üksustel ja filiaalidel oma olulisemaid ressursse kasumi suurendamiseks maksimaalselt ära kasutada. Lahendused on saadaval mitme tööstussektori jaoks, sealhulgas tootmis-, logistika-, teenuste-, hotellinduse- ning jaekaubanduse sektorites. Tarkvaralahendused pakuvad põhjalikku sektoripõhist funktsionaalsust sektori enese sees. Vaadake edasi, miks on Epicor ERP parim lahendus just teie tööstuse jaoks. Lisateavet

  ERP for Manufacturing ERP for Distribution ERP for Retail

  Toetame globaalset ettevõtlust

  Kui teie ettevõte on tegev globaalsel turul – kas siis rahvusvahelise firmana, olles iseseisev üksus teises riigis või lihtsalt kaubanduspartner – teate isegi, et efektiivseks tegutsemiseks ja konkureerimiseks peab olema tagatud teatud tasemel funktsionaalsus. Epicori uue põlvkonna ERP on tarkvaralahenduste täiesti uus tüüp, mis seadistavate lähenemisviiside ning kohandatavate äriarhitektuuride abil on ehitatud vastama maailma suurimate turgude nõuetele. Meie tarkvaralahendusi kasutatakse enam kui 150 riigis ning oleme saadaval enam kui 30 keeles.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »