• Elektrooniline kaubandus

 • Laiaulatuslik elektroonilise kaubanduse rakendus, mis sobib teie äriga

  Tänapäeva ülikonkureerivad tootmise ja logistikakeskkonnad nõuavad äri elektroonilise kaubanduse tarkvaralt enamat kui vaid kiiret ja efektiivset ostutehingute teostamist. Epicori® kaubandusega saate hallata kliente, kaupa, ladu, tellimuste ajalugu – põhimõtteliselt kogu tellimuste elutsüklit. Koos Epicori ERP lahendusega võimaldab Epicori elektroonilise kaubanduse tarkvaralahendus efektiivselt hallata kogu kliendikogemust.

  Epicori elektroonilise kaubanduse rakendus võimaldab suurendada teie kättesaadavust veebis ja aidata uue äri ajamisel – nii olemasolevate kui ka uute klientidega, veel kasutamata ärivõimaluste ja müügikanalitega. Epicori kaubandusega saab teie ettevõte lihtsalt tagada intuitiivse, isikupärastatud elektroonilise kaubanduse ostukogemuse. Kuigi paljud ettevõtted võimaldavad kasutada äri elektroonilise kaubanduse tarkvara, suudavad vaid vähesed tagada selliseid väärtuseid ja tulemusi, mida Epicor võimaldab Epicori kaubanduse kasutamisega. 

  Enam pole vaja kaht erinevat süsteemi, et võtta vastu hulgimüügi ja klientide tellimusi. Epicori ettevõtte elektroonilise kaubanduse tarkvaralahendused kaotavad enamikes ERP elektroonilise kaubanduse tarkvarades leiduvad ülearused andmebaasid. Toote informatsiooni, mitmetasandilisi hindu, klientide ja lao taset saab näidata otse tootmise ERP andmebaasist. Tellimusi saab kohe esitada ja läbi vaadata, lubades klientidel ostmiseks kasutada oma maksetingimusi või krediitkaarti.

  Kohapealne või hostitud, valik on teie

  Epicor pakub kohapealse paigutuse valikuid, mis võivad tagada suurema paindlikkuse teistest arvutitest turvalistele funktsioonidele juurde pääsemisel ja elektroonilise kaubanduse rakenduse uuenduste haldamisel, sõltuvalt teie vajadustest. Epicori paindliku paigutamise valikute hulka kuuluvad: hostitud keskkonnad, kus Epicor vastutab kõigi tegevuste ja/või halduse eest, ning kohapealne tulemüüriga kaitstud siseveebi server või Interneti-teenuste pakkuja.

  Epicori elektroonilise kaubanduse halduse konsool

  Epicori elektroonilise kaubanduse lahendus pakub laiaulatuslikku raamistikku ja tööriistakomplekti, mis on mõeldud selleks, et kergelt ja efektiivselt hallata äri elektroonilise kaubanduse tarkvara käigus hoidmise igapäevatoiminguid. Epicori elektroonilise kaubanduse halduskonsool võimaldab saidi haldajal kontrollida kasutajaid, tooteid, tellimusi, sisu ja dokumente. Samuti võib administraator kergelt veebisaidis lisalehti tekitada. Tööriistakomplekt on loodud nii, et muudatusi sisus ja veebisaidis saab teha programmeerija või graafilise disaineri abita. 

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »