• Tugiteenused

    Partnerlus, mis Epicori ja tema klientide vahel on, põhineb pikaajalisel vastastikusel edul. Epicori ja klientide jaoks, keda me toetame, on selline edu põhjused otseselt seotud maailmaklassi klienditeenindusega. Oma lihtsa tegevuseesmärgiga anda oma klientide, partnerite ning kaaslaste hulgas maailmaklassiga toetuse informatsiooni, teeb Epicori tugiteenused just seda.

    Maailmaklassi tugiorganisatsiooni säilitamine nõuab paljusid tahke ja investeeringuid teie klienditeeninduse kogemuse maksimeerimiseks. Koos järeleproovitud telefoni, e-maili ja faksi toetusele leiavad Epicori kliendid just neile vajaliku informatsiooni Epicori Tugikeskuselt. The Support Center (EPICweb), mis on meie laiapõhjaline kliendi ja partneri ekstranet, sisaldab juurdepääsu meie online teadmistepagasile, alla laaditavate toodete nimekirjadele, vahendeid sündmuste esitamiseks meie toetusmeeskondadele ning muud olulist informatsiooni Epicori klientidele ja partneritele koos jooksvate hoolduslepingutega.

    Epicori pühendumine kõrge kvaliteediga ärilahenduste osutamisele tähendab, et meie kliendid sõltuvad mitte ainult meie rakendustest, kuid ka meie kogemustest nende lahenduste toetamisel üle terve maailmas. Epicor seisab kõigi oma toodete taga kogu oma tehnilise toetuse organisatsiooniga, mis on võimeline teenindama meie ülemaailmset kliendibaasi. Meil on meeskonnad, mis spetsialiseeruvad selliste rakenduste toetamis-, paigaldamis- ja uuendamisprotsessidele ning samuti selliste meie rakenduste kohandamisele.

    Tänaseks pakub Epicor katkematuid tugiteenuseid üle terve maailma läbi oma tugikeskuste Irvine’is ja San Diegos, Californias; Luisville’is, Kentukys; Portlandis, Oregonis; Minneapolises, Minnesotas; Orlandos, Floridas; Newburgh’is, New Yorkis; Monterreys, Mexicos; Bracknellis, UKs; Budapestis, Ungaris; Stockholmis, Rootsis; Espoos, Soomes; Roomas, Itaalias; Bukarestis Rumeenias, Moskvas, Venemaal, Syndeys, Austraalias ning Kuala Lumpuris, Malaysias.