• Koolitused

 • Kõige olulisem investeering, mida te oma äritarkvara lahenduse edukuse tagamiseks saate teha. Epicor® pakub täna laiaulatuslikku ning põhjalikku, teie spetsiifilisele väljaõppevajadusele vastavat koolitussisu. Alates online kursustest ka virtuaalsetest klassidest kuni ajaplaneeritud treeningkeskuse sisu ja kliendipõhiste lokaalsete programmideni aitavad Epicori õppimise ja hariduse teenused teil saavutada edu teie valitud õpikiiruse ning teile kõige mugavamal viisil. Lisaks kulusäästlikele iseteeninduslikele töövahenditele on olemas veel ka palju hõlmavad Premier koolitusplaanid ja isegi spetsialiseeritud kursusetöö materjalid, mis aitavad teil paneerida uuendamist ja edu.

  Koolitus mängib iga rakenduse juures olulist rolli. Teie organisatsioon saab kõige enam kasu, kui teie töötajad mõistavad sügavamalt kasutatavat tarkvara, mis võimaldab neil muuta nende elu kergemaks tulemuslikumaks. Epicor saab läbi oma Õppimise ja haridusteenuste programmide aidata teie töötajatel õppida tooteid kasutama ja tundma.

  Meie Koolitusmeeskonnal on lai akadeemiline ja ärialane taust ja kogemused. Nad on eksperdid oma valdkonnas ning Epicori tarkvaralahenduste alal, ning nad suudavad efektiivselt ühendada struktureeritud õppimiskogemuse tegeliku elu ülesannetega. Meie eesmärgiks on, et te lõpetaksite iga õppetunni teadmiste põhialusega ja entusiasmiga oma teadmisi ja oskusi veelgi edasi arendada.

  Klassis õppimine

  Epicor pakub treeningprogramme teie ettevõtte kõikidele tasemetele alates tippjuhtkonnast läbi kesktaseme juhtide kuni tava- ja võtmekasutajateni välja. Iga spetsialiseeritud kursus toob välja põhitõed ja annab süsteemi edukaks kasutamiseks vajalikud praktilised kogemused.

  eLearning

  eÕpe on loodud pakkuma paindlikku ja kuluefektiivset võimalust teie töötajate koolitamiseks. eÕppe sessioonid toimuvad onlines, millega ei kaasne kalleid reise ega pikka kontorist eemal olemise aega. Teile on vaja vaid telefoniliini, veeb-sirvijatt, internetiühendust ning 2 tundi pühendunud õppimist.

  Kohapealne koolitus

  Me toome koolituse teile koju kätte. Kohapealse koolitusega saavad meie professionaalsed instruktorid tuua nende järeleproovitud õppekava otse teie juurde. Õppetunnid toimuvad teie asukohas ning on väga asjakohased, kuid teie juurest eemal toimuvate koolituste ajad ei ole teile ajaliselt sobivad, kui koolitamist vajab suur hulk inimesi, või kui te soovite tundlikes küsimustes säilitada konfidentsiaalsust. Kohapealsed koolitused võimaldavad samuti kliendipõhiste teadmiste paremad edasiandmist. Me saame kohandada oma koolitust vastavalt teie keskkonna iseärasustele ja vajadustele. Kohapealse koolitusega hoiate te kokku nii oma aega kui raha.

  Kaugõpe

  Te vajate pigem veelgi täpsemalt kohandatud online koolitusprogrammi? Vastuseks võib olla kaugõpe. Suures osas samade võimalustega nagu eÕpe, kuid täiendava võimalusega töötada teie töötajatega ükshaaval. Kaugõpe pakub kohandatud plaani aitamaks teie töötajatel võtta ja saada Epicori tarkvarast maksimum.

  Täiendav info

  Tulevaste õpitubade ajaplaanide või kursuse informatsiooni teada saamiseks minge palun saidile EPICWEB ning klikkige Education.

  Kui te vajate abi sisse logimisel, registreerimisel või navigeerimisel võtke palun ühendust Education@Epicor.com
  või helistage 1-800-999-1809.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »