• IT majutusteenus

  • Epicor mõistab, et edu saavutamiseks on teil vaja võimalust keskenduda oma põhitegevusele. Seetõttu on Epicori globaalsed teenuste lahendused loodud andma meie klientidele edu saavutamiseks põhjaliku ühe lahenduse allika ning ühe punkti aruandluse. Läbi järgmiste tasuta ja üleilmselt saadavate teenuste pakkumiste saavad meie meeskonnad võtta enda kanda kogu teie IT investeeringu juhtimise, optimeerimise ja muutmise – aidates teil saavutada olulisi jõudlustulemusi läbi kuluefektiivsete ja käega katsutava äriväärtuse andmise – jättes teile vaba võimaluse keskenduda oma äriedule.

    Epicori IT majutusteenused on esimeseks sammuks teie eesmärgipõhise IT keskkonna otsast-otsani haldamisel nii, et teil oleks võimalik keskenduda strateegilisele kasvule. Paljude Epicori klientide puhul ei ole IT infrastruktuuri jõudlus, kättesaadavus ja kulu mitte vähem tähtsam kui äritarkvararakendus, mida nad toetavad, kuid muutub sageli murelapseks, mis äri kasvu toetamise asemel on hoopis sellele takistuseks. Maailma juhtiva laia valikut Veebimajutuse ja 24x7x365 andmekeskusega kaasasukoha võimalusi pakkuva Savvis poolt toetatuna on Epicor võimeline pakkuma kuluefektiivset ja tõhusat IT majutusteenust, mis ühendab omavahel tarkvara, infrastruktuuri ja teenused. Üksikust spetsiaalsest serverist kuni serverifarmideni välja võtavad Epicori IT majutuse eksperdid enda hoole alla andmete varundamise ning õnnetustest taastamise, tagades järjepidevuse ja täieliku turvalisuse ning tagades täieliku ja katkematu juurdepääsu teie ärirakendustele ja infrastruktuurile, mida nad vajavad.

  • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

    Võtke ühendust müügiosakonnaga »