• Epicori tugi

  • Meie kliendid ei toetu mitte ainult meie tarkvarale, vaid ka meie kogemustele nende lahenduste toetamises üle maailma. Epicor seisab kõikide oma toodete taga maailmaklassi tugiorganisatsiooniga, mis on võimeline teenindama meie globaalset kliendibaasi. 

    Epicori tugiteenus on ülemaailmne operatsioon, mille 14-s üle maailma asuvas tugikeskuses töötab üle 350 inimese. Pakume oma klientidele parimat võimalikku tehnilist ja rakenduste tuge, mis on saadaval personali kaudu, kes on meie rakenduste, tehnoloogia ja tööstuse vallas eksperdid ning kes kasutavad arenenud tugivahendeid ja tehnoloogiat.

    Epicori kliendid pääsevad juurde ka meie Interneti-põhisele klienditoe keskusele, EpicWebile. EpicWeb pakub ööpäevaringset juurdepääsu informatsioonile, ressurssidele ja teenustele, kaasa arvatud kliendikonto informatsioonile. Meie Interneti-põhisest teadmistebaasist leiate toodete dokumentatsiooni ja saate tooteid alla laadida. Samuti leiate sealt foorumid ja võrgukogukonnad ning muud kasulikku informatsiooni.

  • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

    Võtke ühendust müügiosakonnaga »