• Epicori globaalsed äritarkvarateenused

  Epicor® pühendub vastastikku edukale ja pikaajalisele äripartnerlusele meie klientidega. Ühendatud globaalse infrastruktuuriga, mis tegutseb 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas, toetab meie auhinnatud teenus ja tugiorganisatsioon enam kui 20 000 klienti rohkem kui 150 riigis. Epicoril on suured tugikeskused igas põhitegevuse piirkonnas. Tarkvaraarenduskeskustega USA-s, Kanadas, Mehhikos, Venemaal, Malaisias ja Austraalias tagab Epicor, et meie kliendid kogu maailmas saavad ainult kõige kõrgema kvaliteediga tooteid ja äritarkvarateenuseid. Avastage Epicori nõustamise,hariduse, allhanketeenuste ja toe võimalused, et saada lisateavet selle kohta, kuidas saame teie organisatsiooni toetada.

  Globaalsed ERP teenused ja tugi, kohalik kompetentsus

  Pakume oma klientidele parimat võimalikku tänapäeval saadaolevat tehnilist ja rakenduslikku tuge töötajate kaudu, kes on meie rakenduste, tehnoloogia ja tööstuse, edendatud tugitööriistade ja tehnoloogia kasutamise eksperdid. Laiaulatusliku ööpäevaringse toe pakkumiseks on meil tugikeskused igas suuremas tegevuspiirkonnas: Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas ning Vaikse ookeani äärsetes Aasia riikides. Epicoril on 100% otsesekohesed ja professionaalsed sertifitseeritud ja vähemalt 6-aastase töökogemusega töötajad.

  Epicor pakub teenustepõhist tarkvaraarhitektuuri (SOA) platvormi, mis vastab mitmete globaalsete ettevõtete vajadustele. Meie äriprotsesside allhanketeenuste lahendused lubavad ettevõtetel keskenduda äri kriitilistele külgedele, samal ajal kui meie tarkvara aitab hallata sisemisi äriprotsesse.

 • Epicor solutions are designed around the unique operational needs of each industry and are available in the cloud, hosted, or on-premises. Customers can better manage complexity and focus on core growth activities.

  Talk to an Expert »