• Äriprotsessi sisseostmise teenused

  • Epicor mõistab, et edu saavutamiseks on teil vaja võimalust keskenduda oma põhitegevusele. Seetõttu on Epicori globaalsed teenuste lahendused loodud andma meie klientidele edu saavutamiseks põhjaliku ühe lahenduse allika ning ühe punkti aruandluse. Läbi järgmiste tasuta ja üleilmselt saadavate teenuste pakkumiste saavad meie meeskonnad võtta enda kanda kogu teie IT investeeringu juhtimise, optimeerimise ja muutmise – aidates teil saavutada olulisi jõudlustulemusi läbi kuluefektiivsete ja käega katsutava äriväärtuse andmise – jättes teile vaba võimaluse keskenduda oma äriedule.

    Epicor Äriprotsesside sisseostmise teenused (BPO - business process outsourcing) pakuvad kliendile võimalust mõjutada äri muutmist läbi lisaväärtuseta protsesside järjekindla ülemineku ning ülesande juhtimise. Epicor managed services loomuliku järjena ei vabasta Epicor BPO kliendid end mitte ainult oma põhitegevusele keskendumiseks; nad võidavad aega ja ressursse uute võimaluste maksimeerimiseks. Siin Epicoris on äriprotsesside sisseostmine palju enamat kui lihtsalt kulude kokkuhoiu mehhanism - see on hoopis võtmetähtsusega äritööriist kulude haldamiseks, juurdepääsu saamiseks oskusressurssidele siis kui selleks vajadus on, ning aitab tegevusse väärtust sisse juhtida. Täna ei saa Epicor pakkuda teile pelgalt vaid tugevaid ärirakendusi tegevuslikeks ja finantsilisteks vajadusteks nagu näiteks tasumata ostuarved, vaid me võime hallata teie nimel kogu makseprotsessi. Tegutsedes Bratislavas, Slovakkias; Montereys, Mehhikos ning Kuala Lumpuris, Malaysias pakub Epicor teile globaalse sisseostu võimalust.

  • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

    Võtke ühendust müügiosakonnaga »