• Mittetulundusühingud

 • Mittetulundusühingud puutuvad kokku paljude unikaalsete väljakutsetega: see on pidevate ressursipiirangutega keskkond. Surve tegevuse üldkulude vähenemisele osutades samal ajal klientuurile kõrge kvaliteedilisi teenuseid. Ranged ja sageli koormavad nõudmised raamatupidamisele, aruandlusele ning administratiivsele haldamisele.

  Nende väljakutsete lahendamiseks peavad informatsioonisüsteemid olema kiirelt ja odavalt juurutatavad, lihtsad ja selged kasutada ning suurendama efektiivsust läbi tegevuste tõhustamise kulude vähendamise eesmärgil. Finantssüsteemid peavad olema paindlikud, võimelised automatiseerima fondide arveldamise ja summade paigutamise ülesandeid, käsitlema kompleksseid nõudmisi, tõhustama ja konsolideerima eelarvestamise protsesse ning valmistama detailseid ja kohandatud aruandeid.

  Selleks, et täita oma eesmärke ning jääda ka tulevikus ellu, peavad maksuvabastusega organisatsioonid võtma üle ettevõtetele omase lähenemise selliste teemadega tegelemisel. Epicor® on hästi ettevalmistatud selliste väljakutsete lahendamiseks pakkudes intuitiivset ning laiapõhjalist mittetulunduse lahendusi. Lahendus haldab, tõhustab ning tsentraliseerib põhimõtteliselt kõiki mittetulundusorganisatsiooni aspekte – alates doonorite haldamisest kuni finantseerimise ja raamatupidamiseni, tulemuslikkuse juhtimise ning – mis kõige tähtsam – see kõik sisaldub ühes lahenduses.

  Kulutuste haldamiseks annab Epicor ainulaadse lahenduse, mis jälgib mitmetest allikatest lähtuvaid toetusi ja võrdleb seda heaks kiidetud eelarvetega luues tõetruu pildi kulutustest tellijatele ja heaks kiitjatele esitamiseks ajal kui nad teevad olulisi ostuotsuseid. Selline läbipaistvuse ja vahetuse tase on oluline eelarves püsimiseks.

  Epicor Mittetulundusühingutele hõlmab viit võtmeprotsessi:

  • Rahade kogumine
  • Doonorite, kandidaatide ja vabatahtlike jälgimine
  • Aruandlus finantsoperatsioonide tõhustamiseks
  • Tõhusalt ning kuluefektiivselt ostmine
  • Analüüsi ja auditi toimingud

  Need viis protsessi kujutavad suletud ahela lahendust, mis tagab maksimaalse tõhususe ja ühendatud organisatsiooni. Nende viie võtmeprotsessi mõistmine Epicori poolt ning meie võime neid automatiseerida ja optimeerida meie klientide jaoks on teinud meist mittetulundussektori juhtiva finantslahendustega varustaja.

  Epicor on aidanud arvukaid mittetulundusorganisatsioone saada edukaks varustades neid ettevõttesüsteemidega ning juurutanud mittetulundusühingute vajadusi lahendavaid teadmisi.

  Epicor Mittetulundusühingutele, koos oma auhinnatud integreeritud lahendustega, on paindlik ärisüsteem, mis on sobilik just neile organisatsioonidele, kellel on vaja saada kiirelt uusi süsteeme, tõhustada tegevusi ja maksimeerida investeeringute tasuvust. Selliselt jätkub vahendite juurdevool sinna, kus neid on kõige rohkem vaja.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »