• Finantsteenused

 • Muutuv seadusandlik maastik, suurenenud toodete ja teenuste pakkumised ning tihe konkurents muudavad finantsteenused tänapäeva üheks kõige dünaamilisemaks tööstusharuks. Enam kui kunagi varem on teie võimekus kasvu juhtida, kulusid kontrollida ning kiirelt muutustele reageerida seotud otseselt teie ettevõttesüsteemide paindlikkuse ja mastaapsusega. Suure kasvu juhtimine on kriitilise tähtsusega kuna käivete kahekordistumine finantsteenustes võib tekitada eksponentsiaalse kasvu ettevõtte andmetes. Teiste süsteemide integreerimine on iseloomuliku tähtsusega sujuvate operatsioonide ning „otse käeulatuses“ oleva informatsiooni jaoks. Epicoris oleme me aidanud paljudel laenuühistu-, pangandus-, investeerimis-, kindlustus-, maakleri-, omandi- ning teiste finantsteenuste astutustel lahendada tänapäeva dünaamilise ja konkurentsitiheda keskkonna väljakutseid.

  Epicor® Finantsteenustele sisaldab endas järgmisi võtmeprotsesse

  • Olge ühenduses oma klientidega
  • Pidage arvestust ning tõhustage oma finantsoperatsioone
  • Juhtige ees-, kesk-, ja tagakontori sidusust
  • Eelarvestage, tagage ning hallake oma kulusid tõhusalt
  • Analüüsige ning mõistke oma tegutsemistulemusi

  Need protsessid kujutavad endast suletud ringiga lahendusi, mis tagavad maksimaalse tõhususe ning omavahel ühendatud ettevõtte. Epicor mõistab seda ning meie võime automatiseerida ning optimeerida neid keskmiste ja suurte finantsinstitutsioonide jaoks ongi meid teinud turu juhtivaks ettevõtte tulemuslahenduste tarnijaks finantsteenuste tööstuses.

  Tööstusharu konsolideerumine, üha kasvav regulatsioon, järelejätmatu konkurents ning keerukad kliendid tõstavad vaid väljakutseid ja võimalusi finantsinstitutsioonide jaoks. Keskendumine kulude vähendamisele, müügi tõhususele, toote ja teenuse eristumisele ning kliendi nõustamisele võib viia turuosa suurenemiseni, kuid ainult siis kui seda toetab paindlik ning kohanemisvõimeline äritarkvara.

  Epicor Finantsteenustele koos oma auhinnatud integreeritud lahendustega on ainus lahendus, mis pakub ettevõtte funktsionaalsust omaniku kogutulu (TCO) keskurul – ühendades rikka kasutajakogemuse absoluutse paindlikkuse ning intensiivse tulemuslikkusega.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »