• Omandiõigus ja tehingu vahendus

 • Omandiõiguse ja hoiustamise tööstusharu on äärmiselt volatiilne luues jätkuvalt uusi väljakutseid jätkuva tööstusharu konsolideerimise ja regulatsiooni, ning kasvavalt mitmekülgsete ja ette ennustamatute ostjate ja müüjate keskkonnas. Paljud varahaldusfirmad, usalduskontode ja sulgemisfirmad on ülekoormatud tänu jätkuvale paberipõhistele protsessidele, laiaulatuslikule dokumentatsiooni nõudmistele ning integreeritud tarkvararakenduste puudumisele.

  Lisaks neile väljakutsetele peavad Föderaalsed ja Osariigi krediidikassad leidma tasakaalu kulude vähendamise ning kõrgema teenindustaseme vajalikkuse vahel. Epicor® Finantsteenusele abil saate te teha mõlemat.  Epicor Finantsteenustele abil märkate te edasi minekut tõhususes, kliendi rahulolus ning üleüldises nähtavuses.

  Lahenduste pakkumine teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks

  • Suurem nähtavus ning informatsiooni täpsus tänu igapäevastele automatiseeritud ja auditeeritud tehingu sõlmimise ülekanneteni omandiõiguse loomisest kuni finantseerimiseni
  • Tõhususe paranemine ja madalamad kulud finantssüsteemidega, mis võimaldavad ettevõtte mõõtmete muutmist ilma töötajate arvu suurendamata
  • Paranenud planeerimine koos integreeritud ja paindliku aruandlus-, eelarvestamis- ja prognoosimislahendustega
  • Parem äritegevuse ette ennustatavus tänu usaldusväärsetele ja läbipaistvatele juhtimisaruannetele ja analüüsidele

  Epicor Finantsteenustele, koos oma auhinnatud integreeritud lahendustega, on võimas äritarkvaralahendus, mis annab teile paindlikkuse ja mastaapsuse, mida teile on vaja oma ettevõtte kasumlikult kasvatamiseks läbi kõige olulisemate ressursside optimeerimise.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »