• Tarkvara ja arvutiteenused

 • Tänapäevastel sõltumatutel tarkvaramüüjatel (ISV - independent software vendor) peavad saama hakkama kulude haldamise ning käibe kasvuga kiirelt konsolideeruval turul koos üha nõudlikumate ning teadmispõhisemate kliendisuhetega. Lisaks sellele tuleb neile küsimustele leida lahendused üha karmistuvas reeglite rägastikus. See nõuab suuremat toetumist tehnoloogiale, et edukalt tõhustada ning rajada uut söakat ning kasumlikku teenindusorganisatsiooni.

  Epicor® Teenindusettevõtetele annab teile edu platvormi tuues teieni laiapõhjalise suletud ahelaga lahenduse viie teenuse kesksevõtmeprotsessi toetamiseks, mis seisavad kõikide tarkvara ja arvutiteenuste firmade taga: tegevuse võitmine, tööde efektiivne inimestega varustamine, tulemuste tarnimise juhtimine, finantsoperatsioonide tõhustamine ning tegevuse tulemuslikkuse analüüsimine.

  Epicor Teenindusettevõtetele abil võite te märgata edusamme arvelduste ja käibe juhtimise, lepingu haldamise, rahavoo, kliendi rahulolu ning üldises nähtavuses, mis muudab äritegevuse veelgi kasumlikumaks.

  Teie ettevõtte väljakutsetele lahenduste pakkumine

  • Epicori 20 aasta konsultatsioonikogemusel põhinev eelkonfigureeritud tugi parimatele tegevustele;
  • Müügipõhise tuluarvestuse töölaud, auditeerimise ja analüüsi töövahendid aitavad saavutada vastavust regulatiivsete nõudmistega nagu näiteks Sarbanes-Oxley, SEC ja FASB mandaadid;
  • Algusest-lõpuni integratsioon käibe ja kasumi kasvatamise nimel arveldatavate tundide maksimeerimiseks ning kadude vähendamiseks;
  • Liigsete administratiivprotsesside ja sellega seotud kulude eemaldamine, mis toob kaasa suurema tõhususe ja täiendavad tootlikud tunnid;
  • Ettevõtte suurem tegutsemiskiirus tänu põhjalikule äriprotsesside juhtimisele ning töövoo orkestreerimisele.

  On teie organisatsioon siis suure potentsiaaliga vastloodud asutus, olete te sisenemas börsile või juba kogemustega tegutseja, Epicor Teenindusettevõtetele annab teile töövahendid kiire kasvu juhtimiseks, veelgi tõhusamaks muutumiseks ning teie ärivisiooni realiseerimiseks.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »