• Auditeerimine ja raamatupidamine

 • Tänapäeva majanduse nõudmised koos muudatustega seadustes kujutavad auditi ja raamatupidamisfirmade jaoks nii võimalusi kui ka väljakutseid, sealhulgas liikumist piire ületavate ettevõtete suunas. Partneri ja juhatajana saate te aru hajutatud oskuste juhtimise oluisusest ning sellest, kuidas lähedasem kommunikatsioon ja koostöö teie meeskondade vahel võib aidata tagada kliendi edu. Aeg, mis kulutati inimeste paigutamisele vastavalt ülesannetele, oleks palju mõistlikum olnud kulutada kliendisuhete arendamise peale. Aeg, mis kulutati kulude arvestamise ja konteerimise peale, oleks võinud olla parem kulutatud kogu organisatsiooni tootlike tundide suurendamise peale.

  Epicor® Teenindusettevõtetele annab teile edu platvormi tuues teieni laiapõhjalise suletud ahelaga lahenduse viie teenusekeskse võtmeprotsessi toetamiseks, mis seisavad kõikide auditeerimis- ja raamatupidamisfirmade taga: tegevuse arengu juhtimine, tööde efektiivne ressurssidega varustamine, tulemuste tarnimise juhtimine, finantsoperatsioonide tõhustamine, eeskirjadele vastamine ning tegevuse tulemuslikkuse analüüsimine.

  Teie ettevõte väljakutsetele lahenduste pakkumine

  • Praktikate arengu toetamine läbi kontakti ja teadmiste juhtimise võimaluste;
  • Uute võimaluste ning jätkuvate klienditegevuste juhtimine läbi konto juhtimise võimaluste, mis annavad ühe ja ühtse pildi kliendisuhetest;
  • Kliendi kirjavahetuse ja tegevuste dokumentatsiooni haldamine rohkearvuliste linkide abil koos Microsoft SharePoint® toodete ja tehnoloogiatega;
  • “Kiirtegevused” lihtsustavad vaikimisi- ja mallseadete kasutamist tegevuste loomiseks;
  • Täpne aja haldamine läbi saada olevate tegevuskoodide kasutamise ja määramata kande juhtimise;
  • Ressurssi tootlikkuse ja kasutamise maksimeerimine läbi olemasoleva ja tulevase tööjõuvajaduse näitamise;
  • Pooleli olevate tööde ning eel arvete protsesside mõjus haldamine koos kõikide üksikasjade vaatamise ning arvete konsolideerimise võimalusega;
  • Ettevõtte suurem tegutsemiskiirus tänu põhjalikule äriprotsesside juhtimisele ning töövoo orkestreerimisele.

  Epicor for Service Enterprises lahendusega võite te märgata paranenud tõhusust, töö kontrolli, vaba kaardi realiseerimist, kliendi rahulolu ning üleüldist nähtavuse kasvu, mis viivad veelgi mõjusama tegevuste  juhtimiseni.

  On teie firma siis keskmise suurusega usaldusühing või piiratud vastutusega äriühing, Epicor Teenindusettevõtetele annab teile vahendid kiire kasvu juhtimiseks, veelgi tõhusamaks muutumiseks ning oma äri visiooni realiseerimiseks.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »