• Väärtust lisavad edasimüüjad

  Epicor® Partners for Growth programm on loodud varustamaks meie väärtust lisavaid edasimüüjaid tööriistade, vahendite ja väljaõppega Epicori tarkvara lahenduste edukaks edasimüümiseks.

  Partner eelised

  Epicori partneriks olemine tähendab vastastiku kasuliku kokkuleppe sõlmimist Epicori lahenduste aktiivseks turule toomiseks ning nende lahenduste kiireks ja kuluefektiivseks rakendamiseks. Epicor otsib partnereid, kes on liidrid omas valdkonnas ning on loonud programmi sisuliste eeliste ja teenuste pakkumiseks.

  • Partner Welcome Kit (partneri tervituskomplekt) – Epicoriga suhete kiireks alustamiseks anname me kõigile oma partneritele meie Partner Welcome Kiti. Welcome Kit sisaldab kõike vajalikku Epicori toodete müümiseks, turustamiseks ja juurutamiseks.
  • Epicor lahendused teile kasutamiseks – meie pühendumise ühe osana anname me teile parimad tööriistad teie ettevõtte juhtimiseks ja edukaks kasvatamiseks. Epicor annab teile oma auhinnatud lahenduse teie enda äri juhtimiseks. Tegemist on ees- ja tagakontori integreeritud süsteemiga enam kui 10 samaaegse kasutaja poolt kasutamiseks.
  • Turustuse ja toetuse abi – Oleme pühendunud oma klientidega töötamisele nende äri kasvatamiseks. Epicor töötab välja suure arvu turundusprogramme ja –tööriistu, mis aitavad teil müügiideede genereerimisel. Te võite kutsuda kliendikandidaate osalema Epicori turundusprogrammides, kuid teil on võimalik kasutada pigem oma arendusfonde just teile ainuomaste programmide välja töötamiseks.
  • Ülemaailmne toetuse infrastruktuur – Epicor on varustatud üleilmse toetuse infrastruktuuriga küsimuste kiireks ja tõhusaks lahendamiseks. Tänaseks päevaks toetame me oma kliente enam kui 140 riigis. Selle efektiivseks tegemiseks on meil ülemaailmne infrastruktuur, kuhu kuuluvad igas peamises tegutsemispiirkonnas asuvad tugikeskused.
  • Haridus ja väljaõpe – Maailmaklassi klienditeeninduse ja –toetuse säilitamine on peamine ülesanne. Osana meie väljaõppest anname me teile täieliku komplekti väljaõppedokumentatsiooni, mida ma oma klientidega kasutame. Väljaõppe käsiraamatud on teie meeskonnale suurepäraseks vahendiks meie poolsetele Partneri treeningprogrammidele viitamisel. Ning, kui asi jõuab juurutamiseni, on Epicoril vajalik sertifitseerimisprotsess ning esialgne Epicori juhendatud juurutamisprotseduurid, mis juhindub metodoloogiast, milline näitab arhitektuuri, tehnoloogiat ja personalinõudmisi püsiva edu saavutamiseks.
  • Juurdepääs EPICWEB Partner veebileheküljele – Turvaline portaal, mille eesmärk on aidata teil arendada oma äri ning saavutada suurepäraseid tulemusi. Portaal annab otseühenduse Epicori ja meie klientide vahel. EPICWEB pakub lappide ja uuenduste haldamise süsteemi, aga ka juurdepääsu viimastele müügi, turunduse ja eÕppe töövahenditele. Sisaldab kiirelt leitavat partnerile vajalikku “vaja teada” informatsiooni.
  • Kasutajagruppidesse kaasatus – Olles partner on teil võimalus liituda olemasoleva kasutajagrupiga või luua oma klientidega uus grupp. Te leiate üle terve maailma Epicori kasutajagruppe, kus liikmed aitavad üksteisel avastada Epicori toodete kogu potentsiaali ning lahendada spetsiifilisi probleeme läbi jagatud informatsiooni ja toetuse.

  Meie oleme valmis

  Kui te soovite saada teada rohkem Epicori, meie lahenduste ning meie võitva äriettepaneku kohta Partneritele, võtke meiega palun ühendust ning hakkame asja arutama.
 • Epicor Partner Network Brochure

  Partner Resources:

  Become a Partner
  Find a Partner
  Contact Us

  Partner Testimonial:

  "Our initiation as a new Epicor value-added reseller (VAR) has been seamless. The resources that Epicor provides its partners – from marketing materials to staff expertise – are terrific and have given us all the necessary tools to hit the ground running. Epicor is extremely responsive to our needs as a new VAR – we feel like a truly valued partner."

  Elizabeth Ingram
  Business Technology Partners
  Epicor Authorized Partner