• Tehnoloogialahenduse partner:  Microsoft

    Epicoril on sügavad ja pikaajalised suhted Microsoftiga. Microsofti tehnoloogiate järjekindla varasema kasutusse võtjana on Epicor loonud Microsofti tööriistu kasutades ärilahendusi enam kui kakskümmend aastat. Epicor on pühendunud oma klientide varustamisele tööstusharu juhtivate tarkvaralahendustega ning meie võimet seda pakkuda on tugevdanud meie partnerlus Microsoftiga.

    Epicori keskendumine uute tehnoloogiate hindamisele, mõistmisele ja võimendamisele meie klientidele mõõdetavate tegevuseeliste andmiseks ei ole positsioneerinud Epicori mitte ainult kui tehnoloogilise uuendaja vaid on samuti tekitanud Microsoftis soovi lasta Epicoril vormida nende tehnoloogia suunda. Epicor osaleb pidevalt Microsoft Technology Adoption Programs (TAPs) programmides, mida pakutakse väga vähestele eliitpartneritele. Läbi selliste programmide saab Epicor juba varakult juurdepääsu uutele tehnoloogiatele ning kõikidele põhjalikuks toote arenduseks vajalikele tööriistadele, kuhu kuuluvad beta tooted arendamise ja testimise jaoks ning täpsem tehniline informatsioon.

    Microsoft on tunnistanud Epicori juhtpositsiooni ja innovaatilisust tarkvara arendajana pärjates Epicori aastal 2001 tiitliga “ERP Solution of the Year” ning aastal 2003 nimetusega “.NET Application of the Year” Lääne Euroopas. Epicor leidis tunnustust ühena finalistidest Global ISV of the Year aastatel 2004 ja 2007.

    Toetudes meie pikaajalisele partnerlusele jätkavad Epicor ja Microsoft integreeritud Microsofti-põhiste lahenduste pakkumist selleks, et aidata kesk—turu ja korporatiivkliente langetada nende omamise kogukulu, saavutada suuremat tegevuskiirust ning saada suuremat investeeringu tootlikkust.