• Partnerid

  Epicori® partneriks olemine tähendab vastastikku kasulikku kokkuleppesse astumist Epicori toodete aktiivseks turule toomise ning nende lahenduste kiirelt ja kuluefektiivselt juurutamiseks töötamise nimel. Epicori filosoofiaks on paigutada klient kõige meie poolt tehtava keskmesse.

  Epicori kanali partneri programm

  Epicor pakub tugeva põhja meie Kanali partneritele, kes on pühendunud täiuslikkusele ja kliendi rahulolule. Epicori partnerite laiendamise programm on meie laiapõhjaline müügi, turunduse ja toetuse programm, mis pakub meie Kanali Partneritele olulisi võimalusi oma ettevõtte kasvatamiseks koos auhinnatud toodete, koolituse ja toetusega väga konkurentsitihedal ja dünaamilisel turul. Uurige lähemalt programmi Epicori kanali partnerprogramm.


  Epicori alliansi partneri programm

  Epicor loob valikulisel alusel strateegilisi liite ettevõtetega, kes on pühendunud juhtpositsiooni säilitamisel enda tururuumis ja mis võimaldavad Epicoril pakkuda turule laiemaid, oluliselt mitmekülgsemaid ja valdkonnas juhtivaid ärilahendusi. Alliansi partnerite hulka kuuluvad ettevõtted, mis pakuvad tehnoloogial põhinevaid lahendusi, strateegilisi teenuseid ning oma ala parimaid tarkvaralahendusi. Esimene samm alliansi partnerluse protsessis on selle vormi täitmine ning saatmine aadressile alliances@epicor.com. Külastage seda lehekülge ning uurige täpsemalt Epicori alliansi partneri programmi kohta.

 • Epicor solutions are designed around the unique operational needs of each industry and are available in the cloud, hosted, or on-premises. Customers can better manage complexity and focus on core growth activities.

  Talk to an Expert »