• Alliansi partnerid

  Epicor® arendab strateegilisi liite ettevõtetega, kes jagavad tema visiooni otsast-otsani tarkvaralahenduste pakkumisel kesk-turule ning võimaldavad kasutajatel edukalt saavutada ning hoida konkurentsieelist turul. Epicori alliansi partnerid pakuvad valdkonna juhtivaid lahendusi ning mõistavad iga üksiku organisatsiooni kogemuste ja tugevuste ühendamisel pakkumaks turul läbi eduka strateegilise partnerluse täiendavat väärtust. Lugege täpsemalt Epicori toodete ja suuna kohta lehitsedes sellel veebisaidil tööstuse, toote ja lahendute lehekülgi. Epicoriga partnerluse suhtes huvi näitamiseks täitke palun ära see vorm .

  Epicor on loonud strateegilisi partnerlussuhteid paljude erinevate organisatsioonidega, et pakkuda oma klientidele laia valikut lahendusi.

  Tarkvaralahenduste partnerid

  Epicor on loonud partnersuhted sõltumatute tarkvaramüüjatega (ISV - independent software vendor) kelle oma klassi parimaid rakendusi pakutakse kas koha peal ja/või läbi SaaS tarnemudeli, mis on lisatud või mis on täienduseks Epicori tarkvarale pakkudes sellega tipptasemel lahendusi, mis lahendavad kriitilise tähtsusega äriküsimusi väga erinevate valdkondade ettevõtetele aga ma spetsialiseerunud vertikaalse turu vajadustele.

  Strateegilised teenuse partnerid

  Epicor mõistab väärtust, mida IT-ga seotud teenindusorganisatsioonid saavad anda pakkuda oma klientidele laia ja enam hõlmavat lahendust. Epicor on loonud liidud väga erinevate ettevõtetega nagu näiteks riiklikud ja rahvusvahelised konsultatsioonifirmad, kes pakuvad väljapaistvat IT ettevõtte hindamise ja süsteemi juurutamise teenuseid kesk-turu ettevõtetele ning juhitud teenindusfirmad, mis jälgivad süsteeme, aitavad andmebaasi administreerimisel ning majutavad tarkvararakendusi. Strateegilised teenuse partnerid toovad Epicori klientidele täiendavat väärtust läbi laiendatud teenuste aidates sellega neil ettevõtetel paremini võimendada nende IT varasid.

  Tehnoloogia lahenduste partnerid

  Epicoril on pikk innovatsiooni ja tarkvaraarenduse ajalugu. Sellele on aidanud kaasa Epicori strateegilised suhted valitud arvu tööstuse juhtivate ettevõtetega, kes pakuvad platvormi ja riistvaratehnoloogia lahendusi. Selliste tööstusliitude kaudu jätkab Epicor klientidele innovaatilise tehnoloogia pakkumist, mis suurendab kliendi tootlikkust, kiirendab ROI-d vähendades samal ajal efektiivselt IT varade omamise üldkulusid.

  Meie praeguste Tehnoloogia lahenduste partnerite hulka kuuluvad:

  Kui teil on küsimusi Epicori liitude kohta saatke meile palun kiri aadressile alliances@epicor.com.