• Kummi- ja plastikutööstus

 • Epicor® saab aru, et plastikute ja kummidega töötavate tootjate puhul erinevad koostismaterjalid, erinevad valmistatavad tooted ning uute toodete kiire areng vajavad organisatsiooni siseselt alati suuremat kiirust.

  Epicori lahendused võimaldavad igat liiki plastiku ja kummi tootjatel (seal hulgas ekstruuderid, injektsioonvormijad, termovormijad ning kile- ja kotivalmistajad) tihendada tarnegraafikuid, hallata toormaterjale, vähendada üleliigseid varusid ning suurenda kasumlikkust.

  Epicori lahendused on oma tööstusharu hõlmava funktsionaalsusega unikaalselt positsioneeritud vastates rangetele reeglitele paljudes tööstusharudes nagu näiteks kosmose- ja kaitsetööstus, autotööstus, tööstusseadmete tööstus, meditsiiniseadmete tööstus, elektroonikatööstus ja veel paljudes tööstusharudes.

  Teie ettevõte väljakutsetele lahenduste pakkumine

  • Jälgige täpselt iga tootmistsükli kulusid sealhulgas komponendi põhine ning tsüklipõhine aruandlus
  • Integreeritud ajaplaneerimise ning täiustatud planeerimise ja ajaplaneerimise funktsionaalsus on loodud aitama teil reageerida klientide nõudmistele
  • Epicori tugev infrastruktuur koos Quality Suite rakendusega pakub laiapõhjalist lähenemist vastavusprotsesside, sealhulgas ISA/AS/TS,  automatiseerimiseks.
  • Materjali vajaduse planeerimise tööriistad aitavad hallata üha suuremat valikut erinevaid plastikuid, millega te töötate. Epicori MRP tööriistad suudavad prognoosida ette detailide vajadusi, muuta tootmist vastavalt prognooside muutumisele ning luua soovituslikud ostutellimused eeldatavate tühikute täitmiseks teie toormaterjalide varudes.

  Kulusäästlikke strateegiaid juurutades, suuremat töödeldava toote nähtavust otsides või regionaalselt või globaalselt laienedes – Epicor saab teid selles aidata.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »