• Mööbel

 • Epicor® mõistab survet mööblitööstusettevõtetele. Klientide nõudmised ühe väiksemate ooteaegade, madalamate hindade ning rangemate kvaliteedistandardite suhtes ohustavad pidevalt teie ettevõtte võimet konkurentsis püsida. Ülemaailmne konkurents paneb turud ja ka teie kasumimarginaalid täiendava pinge alla.

  Teie ettevõte väljakutsetele lahenduste pakkumine

  • Kasutage Epicori materjali vajaduste planeerimist (MRP - material requirements planning), et juhtida teie poolt tarbitavat üha suurenevat puidu kogust. Prognoosige lõpptoote nõudlust, muutke tootmist vastavalt prognooside muutumisele ning looge soovitatavad ostutellimused eeldatavate tühikute täitmiseks teie toorainevarudes.
  • Epicor võimaldab teil hallata lähedalt iga tootmisgrupi kuluarvestust kaasa arvatud tootepõhine ja tootmisgrupi põhine aruandlus.
  • Integreeritud ajaplaneerimine ning täiendatud planeerimise ja ajaplaneerimise funktsionaalsus aitavad vähendada ooteaegu.
  • Epicori põhjalik Quality Suite automatiseerib vastavust eeskirjadele ja nõudmistele aidates teil seeläbi vastata ISO nõudmistele.
  • Epicor Mööblitööstusele sisaldab endas Kliendisuhete halduse (CRM - customer relationship management) funktsionaalsust, mis aitab teil muuta võimalused kindlateks tellimusteks ning juhtida kliendi nõudlust.

  Epicor lahendused mööblitööstuse tootjatele on täiesti unikaalselt positsioneeritud pakkudes tänu paremale läbipaistvusele uusi tegevuslikke kokkuhoiu võimalusi, väiksemaid ooteaegu ning väiksemaid tegevuskulusid. Samas kui mööblitööstuse tootjad uurivad uusi ja innovaatilisi võimalusi jääda konkurentsivõimeliseks, kas siis läbi uute tooteinnovatsioonide või suuremate kliendivalikute, juhivad just need taktikad uusi tegevusväljakutseid.

  Tugev Kliendisuhte haldus (CRM) koos Toote konfigureerimise ja Tooteandmete juhtimisega võib aidata neil organisatsioonidel säilitada oma kiirus samas üldkulusid vähendades.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »