• Epicori kasutajagrupid

  Täiendage oma teadmisi ning omandage kogemusi oma kaaslastelt. Epicoril® on formaalne kasutajagrupp ning samuti on tal vertikaalselt fokuseeritud regionaalsed j rahvusvahelised grupid, kes regulaarselt kohtuvad. Sellised grupid annavad ekspertteadmisi, kaaslaste ideede vahetust ning ja muutusi selleks, et rakendada Epicori avatud ja koostööaltis keskkonnas. Lisaks on seal veel spetsiaalsed huvigrupid (SIG – special interest group), mis koosnevad konkreetse tööstusharu või valdkonna kasutajatest. Kasutajagrupid on oluliseks vahelüliks Epicori ning meie kasutajagruppide vahel. Uute toodete redaktsioonide puhul peame me alati oma kasutajagruppidega nõu.

  Võtke ühendust oma kohaliku Epicori kontoriga või saatke e-kiri aadressile info@epicor.com võtmaks ühendust teie piirkonnas tegutsevate kasutajagruppidega.

  Põhja Ameerika Epicori kasutajagrupp
  Täiendava info saamiseks meie formaalse kasutajagrupi kohta ning eeliste loendi nägemiseks, kuhu kuulub ka soodushinnaga Perspective üritusele registreerimine, külastage palun epicorusers.org.

  Euroopa Epicori kasutajagrupp
  Grupp esindab spetsiifiliselt Epicor Enterprise, Clientele, Scala ning nendega seotud toodete kasutajais Euroopa piirkonnas, kuigi sinna kuuluvad ka liikmed teistest regioonidest.


 • E-mail info@epicor.com for User Group information.

  Contact your local Epicor office.