• Klienditarkvara uuendamine

  Äritegevus ei ole staatiline, vaid pidevalt muutuv. Innovatsioon, klientide nõudmised ja konkurentsi surve panevad sellised organisatsioonid nagu teie oma turuga koos arenema, avama uksi uutele võimalustele ja arengule. Ettevõtte tarkvara ajakohasena hoidmine aitab etevõttel neile nõudmistele vastata ja uutest võimalustest kinni haarata.

  Epicoris jätkame oma visionäärilikku rikkalike globaalsete funktsioonide ja ärksate tehnoloogiate kombineerimist ja kõige keeruka likvideerimist nii, et jääb alles hõlpsalt kasutatav tarkvara, millega on parem töötada ja mis vastab paremini vajadustele.

  Uuendamise lahendused – sujuv mõõdetud samm edasi

  Epicori eesmärk on tagada klientidele võimalus võtta kasutusele Epicori järgmise põlvkonna lahendusi hõlpsasti, informeeritult ja mis kõige tähtsam – just siis ja sel viisil, nagu kliendile sobiv.

  Kui kaalute riistvara, tarkvara ja/või tehnoloogia uuendamist, saavad Epicori asjatundjad teile appi tulla. Kliendid saavad valida täieliku paketiuuenduse, kindla suunaga teenused ja tehnilise nõustamise või plaanimisabi projekti varases staadiumis, kui otsustatakse uuendamine ise teha. Meie asjatundlikud konsultandid on alates koordineeritud valmisolekust kuni reaalajas abini valmis teid aitama.

  Kas olete huvitatud üle minema uusimale versioonile?

  Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma kontohalduriga meiliaadressil info@epicor.com.


 • Support.epicor.com link portaali jaoks