• Epicor® Software Corporation, ülevaade

  Asutatud

  1972

  Peakorter

  804 Las Cimas Parkway
  Austin, TX 78746
  USA

  Telefon

  +1.512.328.2300+1.512.328.2300 või +1.800.999.1809+1.800.999.1809

  Omanikud

  Eraettevõte

  Käive

  $0.9 billion

  Töötajaid

  3,900

  Kontorid

  Kasvatage oma äri Epicor

  Epicor Software Corporation pakub tööstusharukeskset äritarkvara, mis keskendub tootmise, logistika, jaemüügi ja teenustega tegelevatele ettevõtetele.  Kõikidesse lahendustesse on sisse ehitatud meie rohkem kui 40 aastane kogemus, olenemata sellest, kuidas Epicori tarkvara kasutatakse – pilves, hostituna või kohapeal.

  Nüüdseks usaldab rohkem kui 20 000 klienti 150 riigis üle maailma meie asjatundlikkust ja lahendusi. Epicor aitab kaasa ettevõtete kasvule alljärgnevate lahendustega.

  • Epicori ettevõtete ressursiplaneerimine (ERP)   
  • Inimkapitali haldus (HCM)
  • Finantshaldus
  • Tootmise jälgimissüsteemid (MES)
  • Tarneketi haldus (SCM)

  Epicori tooted töötavad tänapäeval edukalt üle maailma, pakkudes muljetavaldavaid eeliseid ettevõtetele nagu teie oma. Kuna mõistame teie tööstusharu peenemaidki vajadusi,aitavad  Epicori lahendused teil kasvada, hallates samal teie äri l keerukust kasvava tootlikkuse tingimustes. Tulemuseks on võimsad lahendused, mis vabastavad teie ressursse selleks, et saaksite oma äri muuta veelgi edukamaks. Lisateabe saamiseks looge ühendus Epicoriga või võtke meiega ühendust

  Globaalsed teenused ja tugi

  Epicor ulatub üle kogu maailma. Meie Ameerika, Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkondade kontorites töötab enam kui 4000 pühendunud professionaali. Töötades ööpäevaringselt tegutseva ühinenud globaalsete teenuste/toe infrastruktuuriga, teenindavad meie inimesed enam kui 30 keeles rohkem kui 20 000 klienti 150 riigis. Epicori tugikeskused kõikides suuremates tegutsemispiirkondades aitavad kindlustada, et meie kliendid saavad vaid kõige kõrgema kvaliteediga tooteid ja teenuseid.

  Tuginedes ületamatule keskturu kompetentsile, arendas Epicor välja äärmiselt struktureeritud rakendusmetoodika Signature. Tuhandete projektidega, millega on seotud olnud sajad konsultandid, järele proovitud Signature võimaldab meil järjepidevalt tarnida efektiivseid, hästi korraldatud rakendusi klientidele üle kogu maailma.

  Logistikakanalid

  Epicori tooteid müüakse keskturu ettevõtete unikaalsete vajaduste rahuldamiseks loodud hübriidlogistika kanali kaudu, kuhu kuulub üle 300 volitatud partneri kogu maailmast. Epicori lahendusi müüakse globaalselt otseste müügiesindajate ja lisaväärtuse edasimüüjate kaudu.

  Lahenduste pakkujad

  Epicoril on globaalne võrgustik, mis koosneb enam kui 60 sõltumatust tarkvara edasimüüjast, kes pakuvad oma lahendustele täiendavaid tooteid. Epicori lahenduste pakkujatel on lai valik sujuvalt integreeritud rakendusi ja rakenduste laiendusi, et pakkuda Epicori klientidele laiaulatuslikku ja äraproovitud lahendust.