• Epicori ettevõtte tarkvaralahendused

  Kasutades uuenduslikku teenusepõhist tarkvaraarhitektuuri (SOA) ja veebiteenuste tehnoloogiat, pakub Epicor® tööstusele, logistikale, teenustele, jaemüügile ja hotellindusele suunatud läbivaid ettevõtte tarkvaralahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel töötada tõhusamalt, parandada tulemuslikkust ja luua konkurentsieelise.

  Kõikehõlmav ettevõtte tarkvara

  Epicori tarkvaralahendused pakuvad skaleeritavust ja paindlikkust, et vastata tänapäevastele ärimaailma väljakutsetele, aidates ettevõtetel tulevikus saavutada veelgi suurema edu. Epicor pakub laiaulatuslikku teenusevalikut koos ettevõtte tarkvaraga, mille ainus eesmärk on toetada kiiret investeeringutasuvust ja madalat omamiskulu. Epicoril on täielik ettevõtte tarkvaralahenduse portfell, mis pakub skaleeritavust ja paindlikkust, et vastata tänapäevastele ärimaailma väljakutsetele ja võimalustele, aidates organisatsioonil saavutada võrratut edu. Rakendusel Epicor True SOA™ ja Microsoft .NET-i raamistikul rajaneva Epicori lahendusi kasutades olete teinud suurepärase investeeringu nii pikemas kui ka lühiajalises plaanis.

  Ettevõtte tarkvara raamistik tulevikuksha

  Rakendusel Epicor True SOA™ ja Microsoft .NET-i raamistikul rajanevat Epicori ettevõtte tarkvaralahendust kasutades olete teinud suurepärase investeeringu nii pikemas kui ka lühiajalises plaanis. Epicori tarkvaralahendused keskenduvad rakendamise, integreerimise ja toe kulude ning keerukuse minimeerimisele, võimaldades töötajatel keskenduda äriprotsessidele ja parimatele töömeetoditele, mitte tehnoloogiale. Pakkudes ärirakendusi, mida saab rakendada ja hallata teenustena (kõikjal ja mis tahes seadmele kergesti paigaldatavana), saame pakkuda madalat omandikulu (TCO) ja kiiret investeeringutasuvust (ROI), mis toovad kaasa suurenenud aastatulu ja puhaskasumi ning mis viivad ettevõtte lõpuks turu juhtpositsioonini.

  Klõpsake siin, et vaadata Epicori ERP virtuaalringkäiku
 • Epicor solutions are designed around the unique operational needs of each industry and are available in the cloud, hosted, or on-premises. Customers can better manage complexity and focus on core growth activities.

  Talk to an Expert »