• Řízení skladů

 • Výrobci a distributoři jsou vystavováni sílícím tlakům na rychlejší plnění výrobních zakázek a poskytování nadstandardní péče o zákazníka, proto si často kladou otázku: “Jakým způsobem nám může systém řízení skladu (WMS) pomoci lépe řídit a automatizovat naše skladové operace a plnění požadavků?”

  Řešení pro řízení dodavatelského řetězce (SCM) dodávaná společností Epicor® se od klasických řešení ERP vyznačují poskytnutím plně integrované funkce WMS, včetně všech možností, které jsou typicky obsaženy v cíleně strukturovaných, stand-alone verzích WMS. Linie řešení pro skladovou evidenci, Epicor WMS, je cíleně vyvíjena tak, aby splňovala požadavky poskytovatelů služeb – komě konvenčních modelů řízení skladů. Dodávaná řešení poskytují kompletní kontrolu, ucelené řízení a transparentní řízení všech logistických a skladových operací.

  Poskytujeme řešení, jaké vyhovuje vašim podnikatelským cílům

  Vlastnosti dodávané v aplikacích Epicor WMS zajišťují spolehlivé a rozšířené funkce pro řízení skladových operací:

  • Ucelené řízení skladu, evidence zásob, definice skladovacích míst, šarží a balení, řízení úkonů a vytížení, interaktivní řízení jednotlivých činností a spotřeby – operací výdeje – v reálném čase.
  • Paralelní plnění objednávek v souběžných tocích (požadavků a skladových operací) s výkonnou podporou identifikace EDI; zadání a plnění konfigurací v úrovni sestav (kitting) a jednotlivých položek.
  • Sledování příjmu a výdejů výrobních čísel, plánování operací vychystání, konsolidace zásilek k vychystání, příprava zboží k dodávce přímo na příjmu bez zaskladnění, balení kartonů, radiofrekvence RFID – a poskytnutí informačních výstupů v interface pro uživatele.

  Epicor WMS poskytuje unikátním způsobem ucelené řešení pro řízení skladových operací a řízení dodavatelského řetězce a plnění dodávek. Doslova bez jakékoli černé skříňky, bez nasazení middleware s kterým byste se museli potýkat, bez dalších rozhraní vyžadujících další údržbu, Epicor WMS poskytuje výkonné řešení, jaké vyhovuje všem aspektům v průběhu plnění objednávek, požadavkům na řízení skladu a distribuce.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »