• Audit prodeje

  • Přesné, aktuální informace prodeje předávané do dalších systémů – pro merchandising, dodavatelský řetězec a finance – jsou kritickým bodem každé retailové firmy. Sada řešení Epicor pro audit prodeje představuje snadno použitelné softwarové aplikace, které zajišťují integritu vašich prodejních dat a zrychlují proces kontroly v rámci propojeného, intuitivně ovládaného prostředí.

    Epicor Sales Audit zavádí a zpracovává transakce prodeje point-of-sale v celém podniku a uplatňuje ověřování a kontrolu na základě předem definovaných parametrů. N akonci pracovního dne budete přesně vědět, kolik prodejních míst (konkrétních pokladen) má otevřené nebo nevyrovnané stavy a které pokladny chybí (nejsou v systému aktivní). Program inteligentní detekce chyb aktualizuje náhled auditu prodeje – vyrovnává hodnoty přes stav/pod stav na základě podmínek pro vyhodnocení chyb – například chybějící záznamy uskutečněných transakcí a chybějící (zapomenutý) záznam v jednotce skladové zásoby (SKU). Prostředí s intuitivním ovládáním vyhledávání a vyhodnocení, společně s vertikálními rozbory do detailních úrovní jednotlivých transakcí, prohledávání elektronického deníku, zadání hromadné aktualizace, to všechno jsou výkonné možnosti, které pomáhají zvýšit efektivitu pracovníků prodeje i kontrolních postupů.

    Hladká integrace řešení Epicor Sales Audit s procesy Epicor Merchandising and Inventory a Epicor Financials zajišťuje předávání auditem ověřených dat do požadovaných datových toků v dalších systémech ve firmě a zaúčtování dat z úrovní prodeje a zásob do Hlavní knihy. Sales Audit dle požadavků firmy může předávat data do externích systémů.

    Řešení Epicor Sales Audit poskytují novou kvalitu pro sledování prodeje a vytváření výnosu, především docílením přesnosti a přehlednosti dat vašeho prodeje a usnadněním procesů auditu prodeje.

  • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

    Pohovořte si s odborníkem »