• Prodejní systémy (POS) a systémy pro ukládání

 • Software pro prodejny (POS) je nejzásadnější systém nasazovaný dnešními maloobchodníky a stojí v srdci vylepšování nákupních zkušeností zákazníků, zvyšuje produktivitu a pohání prodeje. V dnešním multikanálovém světě v reálném čase není možné izolovat systémy pro maloobchodní prodejny od ostatních klíčových systémů. Musí mít možnost interakce s ostatními prodejnami a prodejními kanály a výměny dat s kancelářskými systémy, aby se dostaly ty pravé informace do rukou vašich obchodních partnerů.

  Software pro prodejny a vnitřní obchodní systémy

  Řešení Epicor® pro maloobchod nabízejí robustní systémy pro maloobchodní prodejny a vnitřní obchodní systémy s aplikacemi zajišťujícími vysokou návratnost investic. Prodejní systém (POS) je bohatý na funkce a poskytuje vysoce flexibilní konfigurátor splňující jedinečné požadavky vašeho podniku. Jeho centrální funkce pro vyhledávání v reálném čase včetně CRM, vyhledávání akcií a řízení objednávek, vracejí funkce pro řízení a mobilitu.

  Využití klientů Appbuilder a Smart také rozšiřuje funkce maloobchodu na zařízení, jako jsou kiosky a mikrokiosky a umožňuje tak maloprodejcům realizaci funkcí prodejního systému, jako je kontrola cen, dostupnost akcií a dokonce i tvorba nákupního košíku způsobem zaměřeným na zákazníka.

  Řešení Epicor pro maloobchod poskytují maloobchodníkům plně funkční middleware pro přenosy a transformaci dat, jako je vytváření fondů bohatých na funkce, které maloobchodníkům umožňuje kontrolu a stanovení priorit v oblasti pohybu dat mezi obchody a hlavní pobočkou.

  Softwarová řešení pro prodejny napomáhající růstu podniku

  Softwarová řešení pro prodejny Epicor pro maloobchod mají také úplné doplnění možností systémů back office pro vnitřní obchod nezbytných pro efektivní a snadnou správu maloobchodu. K těmto modulům je možné přecházet také přímo z řešení pro prodejny, což vašemu manažerovi poskytuje pružnost nezbytnou pro práci se skladovými zásobami, správě zaměstnanců nebo jiným úkolům a přitom stále monitorovat prostor prodejny.

  Máte dotazy týkající se našeho softwaru pro prodejny.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »