• Řízení objednávek v dodavatelsko-odběratelském řetězci

 • Váš zákazník je připraven koupit zboží. Vás pracovník prodeje je připraven splnit jeho požadavky. Zboží máte na skladě, ovšem ne na této pobočce. Co dělat? Přijít o zakázku, nebo strávit hodiny telefonováním na jiné pobočky?

  Najít správnou rovnováhu ve skladových zásobách je v maloobchodním sektoru největší výzvou. Nadměrné zásoby mohou být příčinou výrazných ztrát, ovšem ještě horší je nemít zboží na skladě, můžete přijít o zakázky, hrozí odchod zákazníka a někdy i ztráta trvalého klienta. Občasný nedostatek zásob ve skladu je téměř nevyhnutelný, ale ztrátě zakázek můžete předejít zavedením efektivního systému řízení objednávek v dodavatelsko-odběratelském řetězci.

  Epicor Enterprise Selling nabízí centralizované řešení pro sledování zboží na skladě a řízení objednávek v reálném čase. Pomocí tohoto výkonného nástroje snadno najdete požadované zboží ve skladové evidenci v rámci celé společnosti a následně splníte objednávku zákazníka – ať je místo a způsob prodeje jakýkoliv: obchod (POS), internetový obchod (e-commerce), katalogové call centrum nebo třeba stánek.

  Pokud zboží není zrovna na skladě v dané pobočce v určitém místě, řešení Epicor vyhledá požadované zboží v evidenci celého řetězce poboček. Řešení Epicor vám pomůže splnit zakázku nezávisle na konkrétním místě prodeje. Zároveň vám umožní zvolit optimální způsob dodání zboží zákazníkovi (přímo do domu nebo do nejbližší pobočky).

  Standardizace skladových operací, řízení zásob a toků prodeje na všech vašich pobočkách pomocí sady řešení Epicor pro řízení objednávek v dodavatelsko-odběratelském řetězci výrazně sníží počet ztracených zakázek. Zavedením řešení posílíte loajalitu stávajících zákazníků a snížíte počet zákazníků, kteří přejdou k jinému prodejci, zajistíte si naprostou kontrolu nad pohybem skladových zásob v rámci celé firmy a jejich prodej prostřednictvím všech prodejních míst a tím ochráníte své výnosy a zisky a maximálně zhodnotíte podíl prodaných zásob napříč všemi distribučními kanály. Na hmatatelné výsledky nečekáte dlouho, vaše investice se vám brzy začne vracet v lepších obchodních výsledcích.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »