• Elektronické obchodování

 • Komplexní aplikace pro elektronické obchodování vhodná pro vaše podnikání

  Dnešní hyper konkurenční výrobní a distribuční prostředí vyžadují software pro elektronické obchodování podniků, který zajistí mnohem více než pouhé rychlé a efektivní zpracování obchodních transakcí. S obchodním softwarem Epicor® máte možnost správy zákazníků, nákupu, skladových zásob, historie objednávek – v zásadě celého cyklu životnosti objednávky. Společně s řešením ERP Epicor umožňuje softwarové řešení pro elektronické obchodování společnosti Epicor efektivní zajištění spokojenosti zákazníka.

  Aplikace pro elektronické obchodování společnosti Epicor umožňuje zpřehlednění vaší přítomnosti na webu a pomáhá zajistit nové obchody – ze strany stávajících zákazníků i nových nevyužitých obchodních příležitostí a prodejních kanálů. S obchodním řešením Epicor může vaše společnost snadno poskytovat intuitivní a přizpůsobené nakupování prostřednictvím elektronického obchodování. I když může řada společností poskytovat obchodní software pro elektronické obchodování, jen velmi málo z nich může zajistit takové hodnoty a výsledy jako společnost Epicor se svým obchodním softwarem.

  Již nemusíte mít dva samostatné systémy, abyste mohli přijímat objednávky velkoprodejen a spotřebitelů. Softwarová řešení enterprise pro elektronické obchodování společnosti Epicor eliminují nadbytečné databáze, které se nacházejí ve většině softwarů ERP pro elektronické obchodování. Stanovení cen vrstvené podle informací o produktu, zákazníků a úrovní skladových zásob lze prohlížet přímo z výrobní databáze ERP. Objednávky lze odesílat a zpracovávat ihned, což zákazníkovi umožňuje použití jejich podmínek nebo kreditní karty k nákupu.

  Přímo na místě nebo hostované, volba je na vás

  Společnost Epicor poskytuje volby nasazení přímo u zákazníka, které by mohly zajistit vyšší flexibilitu přístupu k zabezpečeným funkcím z jiných počítačů a při správě aktualizací pro aplikaci elektronického obchodování na základě vašich konkrétních potřeb. Mezi flexibilní volby nasazení společnosti Epicor patří: hostovaná prostředí, kde společnost Epicor zodpovídá za všechny provozy a údržbu a přímo v sídle klienta za branou firewall nebo interním webovým serverem, případně s poskytovatelem služeb Internetu.

  Konzola řízení elektronického obchodování společnosti Epicor

  Řešení pro elektronické obchodování společnosti Epicor poskytuje komplexní systém a soupravu nástrojů určené ke snadné a efektivní správě každodenních operací spojených s používání obchodního softwaru pro elektronické obchodování. Konzola pro elektronické obchodování společnosti Epicor umožňuje správci webu kontrolovat uživatele, produkty, objednávky, obsah a dokumenty. Správce také může snadno vytvářet další stránky v rámci webových serverů. Souprava nástrojů je navržena tak, že změny obsahu a webu lze provádět bez pomoci programátora nebo grafika.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »