• Služby podpory

  • Partnerství, které společnost Epicor rozvinula se svými zákazníky, je založeno na dlouhodobém, oboustranném úspěchu. Z hlediska Epicoru a zákazníků, které podporujeme, je základ úspěchu přímo vázán na schopnost poskytovat zákazníkovi službu světové úrovně. Přesně to nabízejí služby Epicor Support Services, s posláním působit jako organizace podpory na světové úrovni – v očích našich zákazníků, partnerů a kolegů v oboru – jako organizace, která zákazníkům dodává kvalitní služby.

    Správa služeb podpory světové třídy vyžaduje řadu prostředků a investic k docílení maximální spokojenosti zákazníka s poskytnutou službou. Vedle ověřené podpory pomocí telefonu, elektronických zpráv a faxu mohou zákazníci Epicor vyhledat specificky určené informace v centru podpory – Epicor Support Center. Centrum podpory (EPICweb) je extranet pro naše zákazníky a partnery a umožňuje přístup k našim online databázím vědomostí, produktovým seznamům včetně verzí pro download, nástrojům pro hlášení událostí našim týmům podpory a další důležité informace pro zákazníky a partnery společnosti Epicor v rámci platných smluv o servisní údržbě.

    Závazek společnosti Epicor dodávat vysoce kvalitní podniková řešení znamená, že pro naše zákazníky jsou užitečné nejen naše aplikace, ale také naše zkušenosti s podporou řešení instalovaných v celém světě. Epicor tvoří zázemí pro všechny své produkty prostřednictvím organizace podpory na světové úrovni, takové, jaká je schopna poskytovat služby naší globální bázi zákazníků. Máme týmy specializované na procesy podpory, instalace a upgrade pro naše aplikace – stejně jako na upravené verze aplikací pro naše zákazníky.

    Společnost Epicor dnes poskytuje souhrnné, nepřetržité služby podpory Support Services prostřednictvím sítě center podpory umístěných v Irvine a v San Diegu v Kalifornii; dalšími lokalitami jsou Louisville, Kentucky; Portland, Oregon; Minneapolis, Minnesota; Orlando, Florida; Newburgh, New York; Monterrey, México; Bracknell, UK; Budapešť, Maďarsko; Stockholm, Švédsko, Espoo, Finsko; Řím, Itálie; Bukurešť, Rumunsko; Moskva, Rusko; Sydney, Austrálie; Kuala Lumpur, Malajsie.

  • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

    Pohovořte si s odborníkem »