• Služby hostingu

  • Odborníci v Epicor jsou si vědomi, že k úspěchu vašich činností potřebujete určitou svobodu k tomu, abyste se mohli soustředit na klíčové oblasti vašeho podnikání. Z toho důvodu jsou nabídky globálních služeb Epicor strukturovány tak, aby našim zákazníkům poskytovaly transparentní, jediný zdroj řešení a jediný centrální referenční bod pro všechny procesy v celé organizaci. Prostřednictvím nabídky globálně dostupných doplňkových služeb mohou naše týmy asistovat při řízení, optimalizaci a transorfmaci vaší investice do vybavení IT – a pomáhat vaší firmě docílit efektivity a výrazného zlepšení výkonu poskytnutím nové hodnoty a hmatatelného výsledku – a vám zajistit svobodu k vytváření úspěchu a k realizaci vašich podnikatelských záměrů.

    Služby hostingu Epicor jsou prvním krokem k ucelenému, systematickému řízení vašeho prostředí IT, abyste mohli svoji pozornost zaměřit na strategický růst firmy. Pro mnoho zákazníků společnosti Epicor má výkon systémů IT, snadnost přístupu, operativnost a udržování nízkých nákladů stejný význam jako podporované podnikové aplikace, ale někdy se samotná oblast IT stává brzdou zlepšování firemních procesů – místo aby podporovala jejich růst. Ve spolupráci se společností Savvis, světového lídra v poskytování široké nabídky služeb web hostingu a kolokace, s nepřetržitou službou v datových centrech 24x7x365, dokáže společnost Epicor poskytovat efektivní řešení hostingu, které zahrnuje software, infrastrukturu a služby. Od jediného dedikovaného serveru po serverové farmy, experti IT na služby hostingu společnosti Epicor zajišťují zálohování a obnovy dat, kontinuitu dat v zabezpečeném prostředí a poskytují kompletní, hladký přístup k vašim podnikovým aplikacím a do požadované sítě.

  • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

    Pohovořte si s odborníkem »