• Podpora Epicor®

  • Naši zákazníci nespoléhají jen na náš software, ale také na naše zkušenosti s podporou těchto řešení po celém světě. Společnost Epicor má přehled o všech svých produktech prostřednictvím organizace podpory světové třídy, která může sloužit celé naší zákaznické bázi.

    Podpora Epicor je celosvětový provoz s více než 350 lidmi ve 14 centrech podpory po celém světě. Zákazníkům poskytujeme nejlepší možnou technickou podporu a podporu aplikací, jaká je dnes k dispozici, prostřednictvím pracovníků, kteří jsou odborníci na naše aplikace, technologie a odvětví. Podpora využívá pokročilé nástroje a technologie.

    Zákazníci společnosti Epicor mají také přístup do našeho online centra zákaznické podpory – EpicWeb. EpicWeb poskytuje nepřetržitý přístup k informacím, zdrojům a službám včetně informací o zákaznických účtech, naší online znalostní bázi, projektové dokumentaci a položkám ke stažení, online fórům a komunitám a dalším užitečným informacím.

  • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

    Pohovořte si s odborníkem »