• Globální služby k podnikovému softwaru společnosti Epicor

  Cílem společnost Epicor® je dosažení vzájemného úspěšného a dlouhodobého obchodního partnerství se svými zákazníky. V rámci jednotné globální infrastruktury služeb a podpory, která je v provozu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a získala řadu ocenění, poskytujeme podporu více než 20 000 zákazníkům ve více než 150 zemích. Společnost Epicor má k dispozici klíčová centra podpory ve všech důležitých oblastech. Ve spolupráci s centry pro vývoj softwaru v USA, Kanadě, Mexiku, Rusku, Malajsii a Austrálii zaručuje společnost Epicor zákazníkům poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb k podnikovému softwaruna celosvětové úrovni. Seznamte se s nabídkou konzultací, vzdělávání, outsourcingu a podpory společnosti Epicor a získejte další informace o podpoře, kterou můžeme poskytnout vaší společnosti.

  Globální služby a podpora k softwaru ERP s využitím místních znalostí

  Svým zákazníkům v současnosti poskytujeme nejlepší možnou technickou a aplikační podporu prostřednictvím personálu školeného v oblasti našich aplikací, technologií a odvětví s využitím pokročilých nástrojů a technologií podpory. Nepřetržitou podporu poskytujeme díky globálnímu rozložení center podpory ve většině hlavních obchodních regionů – na obou amerických kontinentech, v Evropě i ve východní Asii. Tým společnosti Epicor se pyšní 100% nasazením přímých a odborně certifikovaných zaměstnanců společnosti Epicor s šestiletou a delší praxí.

  Společnost Epicor poskytuje architekturu skutečně zaměřenou na službě (SOA), která splňuje požadavky nejrůznějších globálních podniků. Prostřednictvím řešení pro outsourcing podnikových procesů umožňujeme společnostem soustředit se na zásadní aspekty podnikání, přičemž jim náš software pomáhá řídit všechny interní podnikové procesy.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »