• Sport a zábava

 • Firmy podnikající v odvětví sportu a zábavy se potýkají s exponenciálně rostoucí konkurencí zaměřenou na atraktivitu pro zákazníky a jejich peněženky. S postupujícím vývojem technologií se rozvíjejí i možnosti zábavy a její bohaté nabídky pro návštěvníky a pravidelné fanoušky. Oblast technologie je zároveň příslibem nových forem zážitků při poskytování sportovních a zábavních "produktů" tržním spotřebitelům.

  Vysoká míra pozornosti a kreativity požadovaná v zájmu zvyšování výnosů vede firmy, které se zabývají poskytováním sportovních zážitků a zábavy, k nutnosti zavádět spolehlivé systémy back office s extrémním výkonem, usnadněným řízením operací a zároveň s optimalizací nákladů.

  Řešení Epicor® for Hospitality and Entertainment je odpovědí na požadavky mnoha špičkových provozovatelů sportovních klubů a zábavních center v celém světě. Centrálním bodem řešení je silná funkcionalita hlavní knihy a vysoce výkonných dílčích evidencí. Tato silná základna je doplněna o moduly, které usnadňují firemní procesy – rozdělování zdrojů, řízení nákupu, rozpočtové kalkulace, workflow a správu dokumentů.

  Vytváření rozpočtů je velice důležitý proces, který musí být zvládnutelný v provázaném prostředí spolupráce mezi všemi zúčastněnými stranami – z hlediska výnosů i nákladů. Funkce vytváření rozpočtu, které řešení Epicor for Hospitality and Entertainment nabízí, vynikají nejen prostředím kolaborace rozpočtových procesů, ale také tím, že poskytují průběžné sledování výkonu a aktualizaci prognóz dle změn poptávky a tržních podmínek.

  Včetně integrace nejvýše oceněných aplikací představuje řešení Epicor for Hospitality and Entertainment výkonný a flexibilní podnikový systém, který firmě přináší velkou výhodu v možnosti rychle reagovat na aktuální situaci, usnadnit a sladit podnikové procesy a dosáhnout maximálního zhodnocení investice. To znamená, že v konečném výsledku zbývá firmě více času a finančních zdrojů k tomu, aby zvyšovala spokojenost svých klientů – fanoušků, kteří budou rádi znovu přicházet

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »