• Softwarová řešení společnosti Epicor pro maloobchod

 • Společnost Epicor nabízí prostřednictvím kombinovaných silných stránek řešení Epicor|CRS a NSB nejkompletnější sadusoftwaru pro maloobchody v odvětví. Společnost Epicor přináší nejmodernější technologie k vylepšování ziskovosti, růstu a konkurenčních výhod pro maloobchodníky, jimž poskytujeme služby. Náš úspěch se řídí naším závazkem poskytovat nejkvalitnější software, služby a hardwarové produkty v odvětví.

  Na dnešním globálním maloobchodním trhu hledají prodejci řešení k inovaci nákupních zkušeností a překonávání konkurentů. Bez ohledu na to, zda obchodujete v konkrétní nebo obecné oblasti, může být překonávání výzev řízení více prodejních kanálů, vylepšování nákupních zkušeností, získání pravého sortimentu k obchodování a integrace podnikových systémů, to vše při řízení zisků může být náročným úkolem. Potřebujete systém softwaru pro maloobchod, který vám může pomoci integrovat podnikové operace a poskytuje nástroje pro rozvoj společnosti.

  To zajistí řešení společnosti Epicor pro maloobchod.

  Řešení Epicor pro maloobchod

  Řešení Epicor pro maloobchod sestává z integrované sady řešení softwaru pro maloobchod určené pro produktivní a ziskovou a správu vícekanálového globálního podniku s důrazem na dosahování snadných nákupních zkušeností zákazníků. Ve společnosti Epicor jsme pomohli spoustě maloobchodníků úspěšně implementovat naše koncová řešení k zajištění integrace jejich prodejních kanálů, řízení objednávek, skladových a dalších operací, aby se zajistilo získání těch pravých informací ve správnou dobu.

  Software pro maloobchod pro vedoucí maloobchodů

  Mezi naše zákazníky patří řada předních maloobchodníků zaměřených na konkrétní i obecné oblasti v USA i zahraničí. Zahrnují řadu významných jmen od Aéropostale, American Eagle Outfitters a Ann Taylor až po Zales a Zumiez. Společnost Epicor zaměstnává více než 800 lidí v operacích zaměřených na maloobchod.

  Další informace o softwarových řešeních a službách společnosti Epicor pro maloobchod

  Máte dotazy týkající se našeho softwaru pro maloobchodZapojte se do chatu s odborníkem  nebo  nám pošlete e-mail .

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »