• Hotely, kasina, rekreační střediska

 • Pro řadu hotelů, rekreačních středisek a kasin v celém světě je řešení Epicor® volbou, která se stala spolehlivým centrálním bodem jejich infrastruktury, spolehlivou podporou pro další flexibilitu a rozšiřitelnost dle růstu konkrétní firmy. Zároveň s rozšiřováním vašich podnikatelských záměrů se můžete na Epicor spolehnout z hlediska řešení i globální podpory, bez ohledu na to, zda otevíráte vaše první středisko či hotelovou pobočku číslo 10 nebo 310.

  Epicor for Hospitality je globální řešení pro plánování podnikových zdrojů zaměřené na organizace v oboru hotelových služeb. Řešení přesahuje rámec tradičních ERP systémů v tom směru, že poskytuje další funkce pro správu financí, procesy business intelligence a jiné.

  Poskytujeme řešení, jaké vyhovuje vašim podnikatelským cílům

  • Propojené prostředí umožňuje automatickou synchronizaci dat se stávajícími systémy pracovních harmonogramů zaměstnanců, správy investičního majetku, point-of-sale, cenové kalkulace jídel a dalších a poskytuje přesná, aktuální data s omezením pracného zadávíní a výskytu chyb, které nastávají při opakovaných manuálně vedených aktualizacích.
  • Funkcionalita pro paralelně fungující firmy či pobočky v různých lokalitách umožňuje hladkou správu transakcí mezi různými pracovišti.
  • Konsolidace výkazů všech entit v nejvyšší úrovni organizace a flexibilní nástroje pro sledování finančních operací dle odlišných účetních/rozpočtových modelů.
  • Jedinečná funkcionalita pro reporting a analytické výstupy zahrnuje online datové kostky OLAP, správu datových skladů, panely dashboards a systém signalizace kritických hodnot.

  S integrací nejvýše oceněných oborových aplikací představuje Epicor for Hospitality výkonné a spolehlivé řešení, které poskytuje pružné, operativní a snadno rozšiřitelné prostředí pro růst firmy a její úspěšnosti a pro optimalizaci všech nejdůležitějších zdrojů.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »