• Softwarová řešení pro ubytovací a stravovací zařízení a zábavní střediska

 • Jako manažer pro oblast ubytovacích nebo stravovacích služeb víte, že je výkonná technologická strategie klíčem pro úspěch a zachování si náskoku před konkurencí, která se denně zdá sofistikovanější. Neustále čelíte výzvám zvládání provozních nákladů a plnění potřeb stále důvtipnějších zákazníků, kteří požadují více za méně při dodržení potřeby integrace a manipulace se složitými portály, prostředníky a platformami pro rezervace.

  Potřebujete systém, který vám může pomoci usnadnit operace na více jednotkách a poskytuje nástroje pro rozvoj společnosti Tímto řešením je řešení Epicor pro ubytovací a stravovací zařízení a zábavní střediska.

  Stáhněte si tuto brožuru s případovou studií, kde se dozvíte, jak řešení Epicor® využívají přední společnosti v oblasti ubytovacích a stravovacích zařízení, jako je například Hyatt International.

  Software pro ubytovací a stravovací zařízení a zábavní střediska

  Řešení Epicor pro ubytovací a stravovací zařízení a zábavní střediska sestává ze sady integrovaných podnikových aplikací společnosti Epicor šité na míru požadavkům tohoto jedinečného odvětví. Ve společnosti Epicor jsme pomohli spoustě společností, jako je ta vaše, úspěšně využívat software pro ubytovací a stravovací zařízení k ybudování konkurenční výhody a efektivnějšímu plnění vašich podnikatelských záměrů. Řešení Epicor pro ubytovací a stravovací zařízení a zábavní střediska může poskytovat potřebné nástroje pro zvládání růstu, upřesňování operací a zvyšování ziskovosti. Naše softwarová řešení pro ubytovací a stravovací zařízení jsou určena pro zprostředkování technologií poskytovatelům služeb v oblasti ubytovacích a stravovacích zařízení a zábavních středisek.

  Využijte výhod příležitostí nabízených dnešním podnikovým prostředím. Řešení Epicor pro ubytovací a stravovací zařízení a zábavní střediska může integrovat vaše systémy front office, back office a line-of-business k odkrytí výkonných technologií pro vaši firmu i zákazníky.

  Podívejte se, jaká řešení pro tyto segmenty odvětví nabízíme:

  • hotely, kasina, letoviska,
  • sportovní a zábavní střediska,
  • stravovací služby.

  Máte dotazy týkající se našeho softwaru pro ubytovací a stravovací zařízeníZapojte se do chatu s odborníkem nebo nám pošlete e-mail.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »