Frigotehnica

Back to Success Stories

Společnost Epicor pomáhá přednímu rumunskému výrobci zvyšovat efektivitu při komunikování se zákazníky a dodavateli

Když byla společnost S.C. Frigotehnica S.R.L. v roce 1949 založena, jednalo se o jedinou firmu, která se v Rumunsku zabývala výrobou a instalací průmyslové chlazení. V současnosti je tato společnost předním poskytovatelem služeb v oblasti projektování, realizace a instalace vybavení pro komerční a průmyslové chlazení.

Zeptali jsme se Cristiny Neagu, hlavní účetní, a Roxana Bodo, výkonného ředitele společnosti Frigotehnica, proč se rozhodli přejít na vyšší verzi řešení Epicor iScala ERP a jaké výhody jim to přineslo.


Continue reading

Údaje o společnosti

Výzvy a příležitosti
  • Zastaralá technologie
  • Časově náročné výkaznictví
  • Manuální zpracovávání

Řešení
  • Epicor iScala 3.0

Výhody
  • Dvouhodinová úspora denně při vytváření výkazů
  • Podstatně zjednodušené zpracování faktur
  • Rychlejší přístup k většímu množství podnikových dat
  • Zvýšená efektivita při komunikování se zákazníky a dodavateli
  • Celkově lepší reakce podniku

Follow Us

Otázka: Jaké byly hlavní důvody společnosti Frigotehnica pro přechod na verzi iScala 3?

Odpověď: Měli jsme starou verzi řešení iScala, která již nebyla kompatibilní se současným operačním systémem, a bylo pro nás výhodnější přejít na vyšší verzi a investovat do řešení iScala3.0, než pořizovat nový ERP systém.

Otázka: Jak se od přechodu na verzi iScala 3 zlepšila výkonnost, užitnost a spolehlivost?

Odpověď: Nové výkazy pro vedení nám pomáhají zvyšovat výkonnost společnosti. Nyní můžeme tyto výkazy používat pro všechny společnosti v rámci skupiny a každý den ušetříme při vypracovávání výkazů dvě hodiny.

Otázka: Jaké byly bezprostřední přínosy po přechodu na verzi iScala 3?

Odpověď: Velkým přínosem verze iScala 3.0 je pro nás zpracovávání faktur. Opravy chyb jsou snadnější a zpracování je mnohem rychlejší. Také se nám líbí nová funkce automatické závislosti, která nebyla u staré verze k dispozici.

Otázka: Jaké výhody podle vás přinese přechod na verzi iScala 3 vaší společnosti?

Odpověď: Přechod na vyšší verzi nám přináší finanční výhody, protože můžeme rychleji přistupovat k většímu množství podnikových informací. Znamená to, že můžeme rychleji reagovat při komunikaci s našimi zákazníky a dodavateli.

Otázka: Jako radu byste dali každému, kdo zvažuje přechod na verzi iScala 3?

Odpověď: Zvažujete-li přechod na verzi iScala 3.0, doporučili bychom vám, abyste se před zahájením vašeho projektu dobře seznámili s novými funkcemi, jasně si stanovili vaše požadavky a důkladně analyzovali vaše procesy.

About Epicor

Epicor Software Corporation drives business growth. We provide flexible, industry-specific software that is designed around the needs of our manufacturing, distribution, retail, and service industry customers. More than 40 years of experience with our customers' unique business processes and operational requirements is built into every solution-in the cloud, hosted, or on premises. With a deep understanding of your industry, Epicor solutions spur growth while managing complexity. The result is powerful solutions that free your resources so you can grow your business. For more information, connect with Epicor or visit www.epicor.com.

Epicor solutions are designed around the unique operational needs of manufacturers and are available in the cloud or on premises. Customers can better manage complexity and focus on core growth activities.

Talk to an Expert