• Referral Partners

  Partneři v programu Referral Partners spolupracují přímo s našimi specialisty prodeje, nebo s autorizovaným prodejcem Epicor®Authorized Reseller, na rozvoji prodejních příležitostí zahájených v rámci působení Epicor. Aniž by se museli plně vázat na splnění statutu Epicor Authorized Reseller, partneři v programu Referral Partners mohou spolupracovat se společností Epicor a nabídnout vašim nejhodnotnějším zákazníkům ucelené, prověřené a flexibilní sady produktů.

  Referral Partner Program vám nabízí honorář “referral fee” za příležitosti předané společnosti Epicor. Partneři programu Referral Partner vám asistují při navázání a rozvoji obchodních kontaktů a společnost Epicor poskytuje expertní znalosti produktů a technologií. Při předání nového kontaktu/případu, který se úspěšně rozvine do nové zakázky – prodeje licence na software uskutečněném mezi společností Epicor a zákazníkem identifikovaným v odkazu referral – společnost Epicor poskytuje odměny svým partnerům Referral Partners. Takovéto partnerství přináší výhody všem zúčastněným stranám – vám, vašim zákazníkům i společnosti Epicor.

  Řešení poskytovaná partnery programu Referral

  My jsme připraveni

  Máte-li zájem o další podrobnosti ohledně společnosti Epicor, dodávaných řešeních a naší nabídce pro zájemce o program Referral Partners, kontaktujte nás nebo pošlete referral partner application ještě dnes.

 • Zeptejte se odborníka ze společnosti Epicor