• Technology Solution Partner: Microsoft

  Společnost Epicor s radostí oznamuje zisk vítězného ocenění Partner roku společnosti Microsoft v kategorii 2009 Microsoft Global ISV (Independent Software Vendor). Ocenění je uděleno partnerovi s nejvyšším hodnocením v kategorii Global ISV partner, nezávislého dodavatele softwaru s globální působností, a představuje ocenění špičkové kvality v oboru za řešení vyvinutá na základě technologií společnosti Microsoft a dodávaná našim společným zákazníkům v celém světě. Důsledné nasazení technologií Microsoftu vytváří zásadní potenciál dodávaných řešení Epicor nové generace zaměřených na webové služby. Přečtěte si více...

  Společnost Epicor je zároveň hrdá na své jmenování finalistou v hodnocení nejlepšího partnera v oblasti oborových řešení „2009 Microsoft Global ISV Industry Partner of the Year.“ Pro partnera Global ISV znamená toto uznání ocenění vynikající kvality v dodávkách řešení vybudovaných na základě technologií Microsoft, která řeší specifické požadavky podniků v daném oboru. Epicor je uznávaný pojem pro svoji špičkovou aplikaci v oblasti Retailu. Přečtěte si více...

  Společnost Epicor má dlouhodobou, rozvětvenou spolupráci se společností Microsoft. Již přes dvacet let Epicor konzistentně zavádí pilotní technologie Microsoft s použitím nástrojů Microsoft. Závazkem společnost Epicor je svým zákazníkům poskytovat špičková, spolehlivá softwarová řešení pro podnikové procesy – a naše schopnost dostát tomuto závazku je posílena partnerstvím se společností Microsoft.

  Prověřování a zhodnocení nových technologií a maximální využití jejich potenciálu je pro společnost Epicor důležitým předpokladem při poskytování měřitelných obchodních výhod zákazníkům a díky této předávané hodnotě si společnost Epicor upevnila pozici inovátora na poli technologií a vytvořila kvalitní základ pro intenzívní spolupráci se společností Microsoft při směrování vývoje technologií. Společnost Epicor má kontinuálně účastní v programech Microsoft Technology Adoption Programs (TAPs) poskytovaných jen několika málo vybraným partnerům. Prostřednictvím uvedených programů získává společnost Epicor prvořadý přístup k novým technologiím a všem nástrojům potřebným k zajištění uceleného vývoje produktu, včetně beta-verzí pro účely vývoje a testování a včetně nejnovějších technických informací.

  Společnost Microsoft uznává společnost Epicor v pozici lídra pro inovační vývoj softwaru a prohlásila Epicor za nejlepší řešení “ERP Solution of the Year” v roce 2001 a za nejlepší .NET aplikaci roku “.NET Application of the Year” pro západní Evropu v roce 2003. Společnost Epicor se stala finalistou mezi nezávislými poskytovateli softwarových řešení, Global ISV of the Year, v roce 2004 a 2007.

  Díky dlouhodobému partnerství mohou společnosti Epicor a Microsoft nadále poskytovat integrovaná řešení na základě technologií Microsoft středně velkým firmám a organizacím a pomáhat jim snižovat celkové náklady na vlastnictví a provoz, docílit lepší pružnosti v podnikatelském a silně konkurenčním prostředí a dosáhnout vyššího zhodnocení investic.

 • Zeptejte se odborníka ze společnosti Epicor