• Partneři

  Partnerství se společností Epicor® znamená přistoupení na vzájemnou dohodu o aktivním vytváření předpolí na trhu pro dodávky řešení společností Epicor a směrování činností k rychlému a efektivnímu zavádění dodávaných řešení. Společnost Epicor se řídí filozofií, že zákazník je v centru všeho našeho konání.

  Epicor Channel Partner Program

  Společnost Epicor poskytuje pevnou základnu našim partnerům zapojeným v programu Channel Partners, pro které je rozhodující excelentní výsledek a spokojený zákazník. Program Partners for Growth společnosti Epicor je souhrnný program zaměřený na prodej, marketing a podporu a nabízí našim partnerům programu Channel Partners významné příležitosti k dalšímu růst poskytováním nejvýše oceněných produktů, školení a podpory ve vysoce konkurenčním, dynamickém tržním prostředí. Přečtěte si podrobnější informace o programu Channel Partner společnosti Epicor již dnes.


  Epicor's Alliance Partner Program

  Společnost Epicor rozvíjí strategická partnerství na základě výběru mezi firmami, které směrují své úsilí k vybudování vedoucí pozice na svém trhu a které umožňují společnosti Epicor nabízet širší, více strukturovaná a ucelená řešení na špičce oboru. Partneři programu Alliance zahrnují firmy, které nabízejí řešení na bázi technologií, strategických služeb a nejlepších softwarových řešení v oboru. Prvním krokem v procesu partnerství Alliance je vyplnit tento formulář a odeslat na alliances@epicor.com. Projděte si uvedenou webovou stránku a dozvíte se více o programech Alliance Partnerships společnosti Epicor.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »