• Software ERP: Řešení pro oblast elektroniky a vyspělých technologií

 • Společnost Epicor® věří, že pro zajištění prosperity oblasti elektroniky, polovodičů a elektrických zařízení je nezbytná flexibilita. Obklopeni globálním, stále více regulovaným a konkurenčním prostředím a měnícími se požadavky zákazníků musíte být o krok napřed v oblasti kvality produktu, nákladů na výrobu a včasných dodávek. Řešení ERP společnosti Epicor pro odvětví elektroniky a vyspělých technologií vám může pomoci rychle se přizpůsobit a zachovat si vedoucí pozici na trhu. Naše řešení ERP se snadno integrují do stávající technologické infrastruktury.

  Řešení společnosti Epicor pro oblast elektroniky a vyspělých technologií poskytuje tyto funkce:

  • Komplexní podpora karet Kanban pomáhá zajišťovat cíle v oblasti zeštíhlování výroby
  • Základ značných vylepšení produktivity a snižování nákladů v celém podniku prostřednictvím komplexního řízení kvality
  • Řešení v oblasti řízení životního cyklu produktů (PLM) slouží jako centrální úložiště znalostí procesů a historie produktu, podporující transparentnost, integraci a výměnu dat mezi všemi firemními uživateli, kteří s produkty pracují
  • Integrace s nástroji 2-D CAD, 3-D CAD, E-CAD a softwarem CAD pro elektroniku
  • Kompletní systém pro soulad s regulačními požadavky a požadavky na standardy odvětví včetně RoHS, WEEE, ISO, automobilového průmyslu (TS), leteckého průmyslu (AS) a FDA (21CFR11)
  • Schopnosti řízení finančních procesů pro záležitosti týkající se záruky, výsledků auditů a cest schvalování, což jsou požadavky na výkaznictví pro dodržování zákona Sarbanes-Oxley a TREAD

  Pomocí softwaru pro plánování podnikových zdrojů společnosti Epicor (ERP) pro odvětví elektroniky a pokročilých technologiímůžete propojovat obchodní partnery, procesy a systémy, které tvoří váš zásobovací řetězec. Odebrání procesů, které nepřidávají hodnotu, a synchronizace procesů v rámci společnosti i mimo ni vám umožňují plnit požadavky zákazníků při nižších nákladech a rychlejších dodacích lhůtách. Nechejte společnost Epicor, aby vám pomohla s překračováním cílů.

  Máte dotazy týkající se našeho řešení ERP pro odvětví elektroniky a vyspělých technologií? Zapojte se do chatu s odborníkemnebo nám pošlete e-mail.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »