• Epicor® pro automobilový průmysl

 • Vyhovět vašim zákazníkům v oblasti automobilové výroby efektivním způsobem a zároveň přizpůsobit vaše možnosti jejich rostoucím požadavkům – to vyžaduje flexibilní infrastrukturu IT. Více než 20-letá tradice v poskytování řešení 9,000 středně velkým výrobců na automobilovém trhu prokazuje schopnost společnosti Epicor dodávat funkcionalitu, jakou zmínění výrobci požadují – to znamená snadno konfigurovatelné řešení umožňující snadnou integraci s dalšími systémy. Odpovědí na tyto požadavky je řešení pro výrobu vybudované od základu pomocí architektury zaměřené na poskytování služeb ve sdíleném prostředí,  service-oriented architecture (SOA) v propojení s prostředím Microsoft® .NET pro uživatele.

  Epicor pro automobilový průmysl je řešení ERP, které podporuje operace plánování potřeb a výrobních zdrojů pro podniky s globální působností, je to řešení které podporuje požadavky výrobců – dodavatelů výrobků a služeb pro automobilový průmysl. Na rozdíl od klasických, úzce zaměřených modelů ERP poskytuje řešení od Epicor rozšířené možnosti pro řízení financí, správu portfolia produktů, řízení vztahů se zákazníky CRM, řízení dodavatelsko-oběratelského cyklu SCM a řadu dalších. Architektura SOA zprostředkovává tyto možnosti prostřednictvím zabezpečených webových služeb a jejich snadné integrace do vašich stávajících aplikací Microsoft Office, a to v rámci celého dodavatelského řetězce. Nástroje použité k integraci tvoří komponenty pro nadstavbu výkonu, Epicor  Productivity Pyramid  

  Poskytujeme řešení, jaké vyhovuje vašim podnikatelským cílům

  • Podpora účtování vydaných výrobních dávek s použitím programu správy požadavků a správy kupních smluv, včetně přesného sledování kumulativních hodnot CUM pro výrobní množství.
  • Připravené procesy workflow pro EDI a formáty výkazů pro elektronickou komunikaci dat ohledně výdeje a avizovaných dodávek, odesílání dat zákazníkům a příjem dat od zákazníků.
  • Zavedení štíhlých strategií pomáhá zkracovat průběžné doby operací a snižovat objem ztrátových položek
  • Podpora pro značení výrobků v souladu se standardy AIAG, výkonné nástroje pro správu životního cyklu výrobku (PLM) včetně správy výrobkových dat a správy dokumentace, pokročilé možnosti pro řízení jakosti a schvalovacích procesů ve shodě s PPM, APQP, PPAP a TS 16949.
  • Vysoce výkonné funkce pro řízení zakázek
  • Naprostá přehlednost zajištěná uceleným řešením typu end-to-end se zabudovanými informačními panely pro vizualizaci procesů – Dashboards

  S integrací nejvýše oceněných oborových aplikací poskytuje Epicor for Automotive výkonné a spolehlivé řešení, které poskytuje pružné, operativní a snadno rozšiřitelné prostředí pro růst firmy a jejího zisku a pro optimalizaci všech nejdůležitějších zdrojů.

   

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »