• Software ERP: Řešení pro vzdušný prostor a jeho ochranu

 • Společnost Epicor® si uvědomuje, že jako výrobce produktů pro vzdušný prostor a jeho ochranu (A&D) musíte denně identifikovat a zvažovat novou sadu výzev a reagovat na ně. Změna v odvětví vzdušného prostoru a jeho ochrany je daná a je zásadní ji zvládat pomocí nástrojů a služeb odlišujících vaši společnost od místních i globálních konkurentů.

  Epicor for Aerospace and Defense je globální řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP) a řešení v oblasti softwaru pro výrobu letadel určené pro výrobní organizace, které dodávají produkty a služby pro odvětví vzdušného prostoru a jeho ochrany. Toto řešení jde nad rámec tradičního řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP) a poskytuje nástroje pro řízení produktů, řízení projektů, řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení dodavatelských řetězců (SCM) a další oblasti zajišťované komplexním řízením financí podporujícím stále více regulovaný sektor.

  Software pro výrobu v oblasti vzdušného prostoru a jeho ochrany

  • Splnění přísných směrnic pro produkty s robustními řešeními v oblasti správy dat o produktech
  • Vylepšení čekacích lhůt a snížení množství odpadu prostřednictvím implementace strategií štíhlé výroby
  • Automatizace procesu dodržování souladu a splnění požadavků směrnice ISO/AS9001 s využitím komplexního řešení pro řízení kvality společnosti Epicor
  • Vylepšené odhadování s výjimečnými schopnostmi stanovení cen na základě softwaru pro výrobu letadel
  • Správa cenových nabídek a řízení nákladů na základě projektu, aby se zajistily nové smlouvy a dodávky probíhaly podle plánu
  • Vylepšení transparentnosti prostřednictvím komplexního koncového softwaru pro protivzdušnou obranu určeného pro společnosti, jako je ta vaše

  Díky integrovaným aplikacím, které získaly řadu ocenění, je software společnosti Epicor pro vzdušný prostor a jeho ochranuvýkonné podnikové řešení, které poskytuje flexibilitu a přizpůsobivost nezbytné k zajištění ziskovosti vaší společnosti optimalizací nejdůležitějších zdrojů.

  Máte dotazy týkající se našich softwarových řešení pro vzdušný prostor a jeho ochranuZapojte se do chatu s odborníkemnebo nám pošlete e-mail.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »