• Distribuce

 • Předpokladem efektivní distribuce jsou ty správné nástroje pro spolehlivé plánování, montáž, odbavení a dodání přesně toho zboží, jaké vaši zákazníci požadují a ve chvíli kdy je potřebují. Porozumět potřebám v oblasti řízení distribuce ve vaší organizaci je jen jedna stránka věci, ale realizace činností při udržování špičkového výkonu, to je zcela jiná stránka celé problematiky. Proto potřebujete vhodné softwarové řešení.

  Řešení Epicor® pro distribuci vám poskytuje funkcionalitu v plné šíři jakou potřebujete, včetně specializovaných procesů pro řízení dodavatelského řetězce, řízení vztahů se zákazníky, business intelligence a řadu dalších. Bez ohledu na to, zda činnost firmy spočívá v převzetí, zabalení a odbavení zboží, nebo zda poskytuje širší rozsah služeb se zpracováním objednávek pro klienty v několika distribučních tocích současně, řešení Epicor Distribution vám vždy pomůže docílit konkurenční pozice, o jakou usilujete.

  Uvědomujeme si, že mnoho firem se zabývá výrobou a distribucí svého zboží. Máte-li zájem o podrobnější informace o našich řešeních pro řízení výroby, můžete se blíže seznámit s naší nabídkou v této oblasti.  Více

  Stejně tak si uvědomujeme, že řada organizací poskytujících služby má zároveň požadavky na zajištění distribuce. Prosíme vás, abyste se podívali na nabídku našich řešení pro služby.  Více

  Seznamte se blíže s možnostmi našich oborově specializovaných řešení

  Přečtěte si další informace o řešení Epicor Distribution

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »