• Epicor® pro spotřebitelské zboží

 • Odvětví spotřebního zboží zahrnuje řadu tradičních obchodních a podnikatelských oblastí zaměřených na dodání zboží do maloobchodní sítě v optimálních balených množstvích pro koncového spotřebitele. Ať již působíte v oblasti baleného zboží pro spotřebitelský trh (včetně zboží, které rychle podléhá zkáze), nebo v oblasti zboží dlouhodobé spotřeby (bílé zboží, spotřební elektronika, sportovní vybavení a podobně), jistě víte, že čas jsou peníze a že při rychlém tempu nastupujících trendů nesmí zboží ležet na policích. Potřebujete to správné technologické řešení, jaké vám pomůže vyhovět novým požadavkům, s kterými se denně setkáváte.

  Na rozdíl od klasických modelů ERP poskytuje řešení Epicor rozšířené možnosti pro řízení financí, správu portfolia produktů, řízení vztahů se zákazníky CRM, řízení dodavatelsko-oběratelského cyklu SCM a řadu dalších. S řešením Epicor pro spotřebitelské zboží můžete mít jistotu, že docílíte viditelné efektivity vašich procesů, flexibility a celkové přehlednosti s pozitivním vlivem na řízení celého podniku.

  Poskytujeme řešení, jaké vyhovuje vašim podnikatelským cílům

  • Do svých činností zapojte naše nástroje pro sestavování prognóz
  • Podpora mezinárodní evidence původu produktů, přepravců a dokumentů zrychlí a usnadní proces odbavení a přepravy
  • Flexibilní modely stanovení cen a slev s možnosti integrace s externími systémy cenových kalkulací
  • Významné zlepšené v oblasti řízení zásob a skladů nasazením technologie čárových kódů
  • Integrované řízení lhůt a plánování ATP dle aktuálních kapacit a zadaných zakázek

  Vaše firma může mít lokální či regionální působnost, nebo může být nadnárodní organizací, ale rozhodne-li se pro řešení Epicor, získává jistotu specializované podpory pro oblast spotřebitelského zboží, flexibilitu a škálovatelnost, jakou vaše firma potřebuje k dalšímu růstu, zároveň s optimalizací všech svých nejdůležitějších zdrojů.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »