• Upgrade zákaznického softwaru

 • Podnikání není statické, ale neustále se mění. Inovace, požadavky zákazníků a tlak konkurence nutí organizace, jako je ta vaše, se neustále vyvíjet a přizpůsobovat situaci na trhu a vyhledávat tak nové příležitosti a růst. Průběžné aktualizace firemního softwaru pomohou vaší společnosti se těmto výzvám postavit a využít nových příležitostí.

  Ve společnosti Epicor využíváme naši vizionářskou kombinaci bohatých globálních funkcí a flexibilní technologie a eliminujeme složitost, aby se software snadno používal, podporoval spolupráci a přinesl lepší odezvu.

  Upgrade řešení – bezproblémový a řízený krok výš

  Ve společnosti Epicor je naším cílem zajistit, aby zákazníci mohli snadno přejít na řešení naší společnosti příští generace, a to s dostatkem informací a hlavně ve vhodném okamžiku a způsobem, který jim dává smysl.

  Jakmile začnete zvažovat upgrade hardwaru, softwaru anebo technologie, odborníci Epicor jsou vám k dispozici. Zákazníci si mohou zvolit kompletní balíček upgradu, ad hoc konzultace ke službám a technickým aspektům nebo pomoc při plánování projektů ještě v rané fázi, pokud upgrade chtějí provést sami. Od koordinace připravenosti po podporu při uvádění do provozu vám naši odborní poradci pomohou vykročit vpřed.

  Máte zájem o přechod na nejnovější verzi?

  Další informace získáte od svého Account Managera, zasláním e-mailu na adresu info@epicor.com.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »