• Základní profil společnosti Epicor® Software Corporation

  Založení

  1972

  Ústředí společnosti

  804 Las Cimas Parkway
  Austin, TX 78746
  USA

  Telefonní číslo

  +1.512.328.2300 nebo +1.800.999.1809

  Výnosy

  0.9 miliard USD

  Počet zaměstnanců

  3.900

  Pobočky

  Viz Výpis sídel společnosti

  Rozvíjejte Váš business s Epicor

  Epicor Software Corporation poskytuje specifický business software pro průmyslová odvětví, vyvinut s ohledem na potřeby výroby, distribuce, maloobchodu a firem poskytujících služby.  Více než 40 let zkušeností s unikátními obchodními procesy našich zákazníků a operačních požadavků je zahrnuto do každého řešení ― v mraku, jako host či jako premisa.

  Dnes se na naši expertízu a řešení, která zlepšuj výkon a rentabilitu, spoléhá více než 20 000 zákazníků v 150 zemích. Epicor pomáhá růst společnostem globálně s řešeními, která zahrnují:

  • Řízení podnikových zdrojů  (ERP)             
  • Řízení lidských zdrojů (HCM)
  • Řízení financí
  • Systémy řízení výroby (MES)
  • Dodovatelský řetězec (SCM)

  Výrobky společnosti Epicor fungují dnes v globálním rozsahu a poskytují velké výhody pro společnosti jako je ta Vaše. S hlubokým porozuměním Vašemu oboru podporují řešení Epicor růst a zároveň zvládnout komplexitu a zvýšit efektivitu. Výsledkem jsou mocná řešení, která uvolňují Vaše zdroje, abyste se mohli zaměřit na Váš business. Pro více informací se spojte s Epicor či nás kontaktujte.  

  Globální služby a podpora

  Společnost Epicor pokrývá celou zeměkouli s více než 4000 špičkovými odborníky v pobočkách po celé Americe, Evropě, Středním Východě, Africe a asijské oblasti Tichomoří. Při práci ve sjednocené globální infrastruktuře služeb a podpory, která běží nepřetržitě, obsluhují naši zaměstnanci více než 20 000 zákazníků ve 150 zemích ve více než 30 jazycích. Centra podpory společnosti Epicor ve všech našich hlavních provozních oblastech spolu s centry pro vývoj softwaru pomáhají zajistit, že naši zákazníci obdrží pouze ty nejkvalitnější produkty a služby.

  Společnost Epicor odvodila na základě své nepřekonatelné odbornosti na středním trhu vysoce strukturovanou metodologii implementace nazvanou Signature. Metoda Signature, která se prokázala v tisících projektů se zapojením stovek konzultantů, nám umožňuje konzistentní dodávání efektivních a správně řízených implementací pro klienty po celém světě.

  Distribuční kanály

  TProdukty společnosti Epicor se prodávají prostřednictvím hybridního distribučního kanálu, který je speciálně vytvořený tak, aby plnil jedinečné potřeby podniků na středním trhu a zahrnuje více než 300 autorizovaných partnerů po celém světě. Řešení společnosti Epicor se prodávají globálně prostřednictvím kombinace přímých obchodních zástupců a prodejců s přidanou hodnotou.

  Poskytovatelé řešení

  Společnost Epicor disponuje globální sítí více než 60 nezávislých dodavatelů softwaru, kteří pro její řešení poskytují doplňkové produkty. Poskytovatelé řešení Epicor nabízejí celou řadu hladce integrovaných aplikací a rozšíření aplikací, které zákazníkům společnosti Epicor poskytují komplexní a prokázané řešení.