Epicor ERP Software

Naša spoločnosť

Viac než 20 000 zákazníkov vo vyše 150 krajinách sa spolieha na to, že im spoločnosť Epicor pomôže riešiť súčasné podnikateľské výzvy a že im umožní dosiahnuť ešte väčší úspech v budúcnosti. Vďaka riešeniam dostupným vo viac než 30 jazykoch môže spoločnosť Epicor poskytovať podporu aj vašej organizácii – či už podnikáte na miestnej, regionálnej alebo nadnárodnej úrovni.

Softvér spoločnosti Epicor, ktorá je navrhnutý pre jedinečné potreby kľúčových odvetví – výroby, distribúcie, maloobchodu, ubytovacích a reštauračných zariadení a služieb –, poskytuje najpokrokovejšie riešenia typu „end-to-end“ v danom priemysle, ako aj znalosti v odbore, ktoré potrebujete na zvýšenie prevádzkovej efektívnosti a konkurenčnej výhody. Keďže spoločnosť Epicor má viac než 25-ročné skúsenosti s poskytovaním inovatívnych, oceňovaných riešení svojim zákazníkom, je silným, stabilným partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť teraz aj v budúcnosti.

Softvérové ERP riešenia a podnikové aplikácie od spoločnosti Epicor sú navrhnuté tak, aby boli nákladovo efektívne a zároveň veľmi účinné, flexibilné a prispôsobiteľné. Okrem toho sú naše riešenia navrhnuté tak, aby rástli spolu s vašou firmou. To umožňuje zákazníkom, ktorí začali v malom, naďalej používať riešenia od spoločnosti Epicor, aj keď sa rozrastú na globálne podniky s miliardovými obratmi.

Získajte viac informácií o softvéri od spoločnosti Epicor

Spoločnosť Epicor má prevádzky vo viac než 60 krajinách po celom svete. Kontaktujte spoločnosť Epicor a získajte viac informácií o jej miestnych prevádzkach a o tom, ako môžete kontaktovať jej lokálneho zástupcu.

Ak chcete získať viac informácií o spoločnosti Epicor, kliknite na nasledujúce odkazy. Upozorňujeme, že vás presmerujeme na firemnú webovú stránku v anglickom jazyku.

 

 © Epicor Software Corporation  
Podmienky používania |  Zásady ochrany osobných údajov