Go Search
 • Dowiedz się dlaczego firma Epicor została oceniona jako wizjonerska w raporcie dotyczącym centralnych i zintegrowanych systemów ERP dla firm średniej wielkości.

 • Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem firmy Gartner1, który zawiera Epicor® wizjonerem w Magic Quadrant firmy Gartner Single-Instance dla ERP dla Produktu Midmarket Companies.

  Epicor ERP wersja 10 to nowoczesny system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) który wykorzystuje efektywną technologię i minimalizuje złożoność tradycyjnych systemów ERP. To rozwiązanie łączące w sobie prostotę użytkowania, kooperację i elastyczność.

  System ERP Epicor wspiera dzisiejsze normy biznesowe: współpracę opartą na mechanizmach social media, elastyczność wdrożenia, zwiększanie wydajności i wygodniejszą obsługę z poziomu urządzeń mobilnych.

  Epicor ERP wersja 10 stanowi jedno spójne rozwiązanie, które pozwala na pracę pomiędzy wieloma urządzeniami mobilnymi oraz oferuje szeroki wybór sposobu wdrożenia – w formie stacjonarnej, w chmurze lub w formie usługi zarządzanej. Solidnym fundamentem Epicor ERP wersji 10 jest Architektura Biznesowa Epicor ICE, stworzona dla specjalnych zasad i potrzeb biznesowych.

  Już ponad 5,000 tys. klientów z ponad 80 krajów na całym świecie, działających w branżach produkcji, dystrybucji i usług zdecydowało się na system ERP Epicor. Klienci zdają sobie sprawę z korzyści systemu zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, który jest prostszy w obsłudze, dwukrotnie szybszy, czterokrotnie bardziej skalowalny i mniej wymagający, a dodatkowo redukuje koszty i złożoność utrzymania oraz w 100% wykorzystuje technologię Microsoft®.

  Odwiedź Centrum Zasobów Epicor ERP wersji 10 i dowiedz się więcej o nowoczesnym oprogramowaniu.  Gartner nie popiera żadnego producenta, produktu ani usługi prezentowanej w swoich publikacjach badawczych ani nie zaleca użytkownikom wybierania wyłącznie najwyżej sklasyfikowanych producentów. Publikacje przedstawiają opinie firmy badawczej Gartner i nie należy traktować ich jako stwierdzeń faktu. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, jawnych ani domniemanych, odnośnie swoich badań, łącznie z gwarancjami przydatności handlowej albo użyteczności do określonego celu.

  1 Gartner Inc. “Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies”, Christian Hestermann, Nigel Montgomery, Chris Pang oraz Michael Guay, 9 grudzień, 2015.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »

small-menu-callout.png
small-logo.png