Epicor ERP Software

Epicor pakalpojumi

Epicor mērķis ir abpusēji veiksmīga un ilgstoša partnerība ar mūsu klientiem. Mūsu mērķis ir strādāt ar klientiem, identificējot un risinot viņu biznesa problēmas šodien un palīdzot viņiem izmantot jaunās iespējas rīt. Lai sasniegtu šo mērķi, Epicor novatorisko programmatūru apvieno ar vislabākajiem pakalpojumiem. Epicor piedāvā pakalpojumu klāstu, kas ļauj mūsu klientiem pilnībā izmantot iegādāto Epicor programmatūru un maksimizēt peļņu.

Epicor konsultācijas

Epicor konsultācijas nodrošina dažādus pakalpojumus saistībā ar ieviešanu, apmācību, procesu uzlabošanu un programmatūras pielāgošanu. Konsultācijas nodrošina ieviešanas pakalpojumus, uzņēmējdarbības procesu konsultācijas, veiktspējas vadības konsultācijas, sistēmu un aparatūras konsultācijas, jauninājumu un migrēšanas pakalpojumus un pielāgoto risinājumu izstrādi.

Epicor apmācība

Epicor apmācība nodrošina plašu bibliotēku ar izglītojošajiem materiāliem un lietotāju resursiem, kas klientiem sniedz lielisku platformu efektīvas apmācību programmas izstrādei, kā arī piedāvā apmācību kursus. Resursu klāsts ļauj klientiem izvēlēties iespējas, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, un pielāgot programmas konkrētajām lietotāju vajadzībām.

Epicor klientu atbalsts

Epicor klientu atbalsts ir pieejams visā pasaulē; kopumā darbojas 14 atbalsta centri, kur nodarbināti vairāk kā 350 cilvēki. Mēs saviem klientiem nodrošinām vislabāko iespējamo, šodien pieejamo tehnisko un lietojumprogrammu atbalstu, izmantojot darbaspēku, kas specializējas mūsu lietojumprogrammās, tehnoloģijā un nozarē; lietojot uzlabotus atbalsta rīkus un tehnoloģijas.

Epicor ārpakalpojumi

Epicor ārpakalpojumi piedāvā elastīgu pakalpojumu klāstu, kas klientiem nodrošina piekļuvi zinošiem speciālistiem, specializētiem resursiem un pasaules līmeņa iespējām. Sniegtajos pakalpojumos ietilpst lietojumprogrammu hostings, lietojumprogrammu vadība, palīdzības dienesta vadība, uzņēmējdarbības procesu ārpakalpojumi un sistēmas nodrošināšana (ārkārtas atjaunošana).

Papildinformācija par Epicor starptautiskiem pakalpojumiem

Uzziniet, kā Epicor startautiskie pakalpojumi un risinājumi var palīdzēt jums noteikt un atrisināt uzņēmējdarbībā esošās problēmas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs novirzīs uz korporatīvo vietni angļu valodā.

 

 © Epicor Software Corporation  
Lietošanas noteikumi |  Konfidencialitātes politika